Sparta vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (55:52)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 31 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą

2023 sausio 31 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 293

Sausio 31 dieną Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sparta" priemė svečius "Audrupio" – Bonauto.lt. "Sparta" buvo laimėję tris kartus ir šešis buvo pralaimėję. "Audrupio" – Bonauto.lt buvo laimėję keturis kartus ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 0:2 pirmavo "Audrupio" – Bonauto.lt. Baigiantis pirmai kėlinio pusei svečiai turėjo keturių taškų persvarą (2:6). Antroje kėlinio pusėje "Sparta" susigrąžino iniciatyvą (16:12).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes vis dar keturiais taškais pirmavo "Sparta" (22:18). Penktą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Audrupio" – Bonauto.lt, kai "Spartos" persvara padidėjo iki septynių taškų (25:18). Antroje kėlinio pusėje "Sparta" padidino persvarą iki 10 taškų (38:28).

Sužaidus pirmas dvi minutes "Sparta" turėjo dviženklę persvarą (41:30). Devintą minutę "Audrupio" – Bonauto.lt priartėjo prie varžovų iki aštuonių taškų (34:42), o "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Audrupio" – Bonauto.lt sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (39:42).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui "Audrupio" – Bonauto.lt taikliu tritaškiu rezultatą išlygino (42:42). Vėliau komandos žaidė lygiai, prasidėjus septintai minutei komandas skyrė du taškai (49:47). Kėlinio pabaigoje vyko atkakli kova, bet visgi "Sparta" sužaidė tiksliau rungtynių pabaigą, o "Audrupio" – Bonauto.lt baigiantis rungtynių laikui nepataikė tritaškio ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (55:52).

6 taškai

BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Sparta“ nesunkiai įveikė „Game On“ (2022 gruodžio 20 d., antradienis, 21:46 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Sparta“ lengvai nugalėjo „Robotukų Armiją“ (2023 sausio 17 d., antradienis, 21:45 val.)