Callcredit vs Bitdefender ‒ Altacom (76:50)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Callcredit“ žengė pirmąjį žingsnį ketvirtfinalio link ‒ įveikta „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda

2017 kovo 16 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1093

Ketvirtadienį, kovo 16 – ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Didžiosios taurės aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Callcredit“ ir svečių „Bitdefender ‒ Altacom“ komandų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai, per pusę kėlinio, nepavyko įrodyti pranašumo (12:10). Svečiai surengė keletą sėkmingų atakų paeiliui ir atitrūko nuo varžovų (17:13). Per likusias dvi minutes komandos žaidė nerezultatyviai – įmetė po dvitaškį, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Callcredit“ – 19:15. Antrame kėlinyje svečiai pagreitino puolimą, tačiau gynyboje sunkiai sekėsi stabdyti varžovų gynėjus ir įpusėjus kėliniui „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda visdar buvo besivejančių vaidmenyje – 29:25. Tačiau antroje kėlinuko pusėje svečiai leido varžovams nutolti iki 9 taškų, tačiau M.Mikalauskas baudų metimais kiek sušvelnino rezultatą. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 7 taškai – 41:34.

Po ilgosios pertraukos abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, tačiau „Callcredit“ nepavyko išsaugoti pranašumo ir varžovai sumažino jų persvarą iki 4 taškų. Netrukus abi komandos apsikeitė keliais tolimais metimais, o varžovus spausti pradėję šeimininkai netrukus vėl atitrūko (50:42). „Bitdefender ‒ Altacom“ nepavyko susitvarkyti su puolimu ir skirtumas pradėjo didėti. Varžovai toliau užtikrintai žaidė puolime ir susikrovė dviženklę persvarą – 56:46. Ketvirtąjį kėlinį abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau svečiai netrukus išsikvepė ir paskutinius taškus pelnė iki kėlinio pabaigos likus žaisti daugiau nei 7 minutes. Per likusį laiką „Bitdefender ‒ Altacom“ ne pelnė nei taško, o žaidimo iniciatyvą visiškai perėmę „Callcredit“ krepšininkai vieną po kitos štampavo rezultatyvias atakas. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė 16 taškų, bet šeimininkai ir toliau nemažino apsukų ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 76:50 (19:15, 22:19, 15:12, 20:4).

Callcredit: Arūnas Rimas – 20 tšk., Vytautas Jurkevičius – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Valdas Šluta – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

Bitdefender ‒ Altacom: Lukas Grėbliūnas – 22 tšk., Arnoldas Žukauskas – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Mikalauskas – 7 tšk.

„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos žengė į pusfinalį (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 23:25 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)