Lemora vs Vilmista (71:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Lemorą“

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 09:23 val., peržiūros: 1311

Trečiadienį, sausio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lemoros“ ir svečių „Vilmistos“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau po pertraukos susiėmę ir kiekybinę persvarą išnaudoję aikštės šeimininkai įveikė varžovus rezultatu 71:64 (19:21, 18:21, 19:10, 15:12).

Susitikimo pradžia buvo apylygė ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau įpusėjus kėlinukui spurtavę „Vilmistos“ krepšininkai įgijo kelių taškų atotrūkį. Vis tik, tuo pačiu atsakę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, bet kėlinuką geriau užbaigę svečiai susigrąžino trapų dviejų taškų pranašumą. Antrąjį ketvirtį taikliai tolimais šūviais pradėję „Vilmistos“ žaidėjai įgijo devynių taškų persvarą, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidusi „Lemora“ pasivijo preišininkus. Nepaisant to, likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau sužaidę svečiai įgijo penkių taškų pranašumą. 37:42.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai iškart persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo penkių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai besikeisdamos pavieniais išpuoliais, todėl skirtumas tarp jų pakito tik nežymiai. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir vėl geriau startavę „Lemoros“ krepšininkai šiek tiek atitrūko, tačiau nusileisti nesiruošę svečiai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. Nepaisant to, rungtynių pabaigoje žymiai užtikrinčiau atrodę aikštės šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose. 71:64.

“Lemora“: Lukas Patašius – 30 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Švelnys – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Čeida – 9 tšk.

„Vilmista“: Egidijus Plenta – 24 tšk., Gytis Mikėnas – 15 tšk. (8 rezult. perd.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk.

„Vilmistos“ penketukas nespėjo paskui „ArtStone“ krepšininkus (2017 sausio 09 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Vilmista“ neturėjo jokių šansų prieš „KUN & KAMS“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Vilmista“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Remza & Langvila“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:34 val.)Negausiai susirinkusi „Vilmista“ nepasipriešino „SD Rangai“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 18:03 val.)Atkakliame susitikime „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 22:20 val.)„Callcredit“ antroje rungtynių pusėje lengvai įveikė „Lemorą“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)