Omega vs SD Ranga (69:87)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„SD Ranga“ pirmoje pusėje pabėgo nuo savo varžovų.

2016 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 23:21 val., peržiūros: 1154

Pirmadienį, gruodžio 5 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Omegos" ir svečiuose žaidę "SD Ranga" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "SD Ranga" krepšininkams, kuriems po pirmų dešimties minučių pavyko pirmauti rezultatu – (9:17). Antrasis kėlinys dar geriau susiklostė svečių ekipai, kuriai pavyko po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (26:46). Trečiame kėlinyje "Omegos" krepšininkai toliau buksavo puolime prieš savo varžovus – (44:70). Ketvirtame kėlinyje svečiai šiek tiek atsipalaidavo, leido šeimininkams sumažinti skirtumą iki 18 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (69:87).
Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Omegos" ekipos taškais, vėliau sekė 5 iš eilės pelnyti "SD Ranga" ekipos taškai, po kurių sužaidus apie 3 minutes minimalia persvara priekyje buvo svečiai – (4:5). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai pirmavo rezultatu – (6:10). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (3:7) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (9:17).

Antrasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu "Omegos" ekipos metimu, vėliau sekė 19 iš eilės pelnytu "SD Ranga" ekipos taškų, po kurių sužaidus 5 minutes komandas jau skyrė 22 taškai – (14:36). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (26:46).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Omegos" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes sumažinti skirtumą iki 18 taškų – (33:51). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 26 taškai – (37:63). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (44:70).

Ketvirtasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo "Omegos" ekipos laimėta atkarpa – (16:7), po kurios sužaidus apie 6 minutes komandas skyrė jau tik 17 taškų – (60:77). Antroje kėlinio dalyje svečiai daugiau neleido šeimininkams priartėti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (69:87).

Po laimėtų rungtynių "SD Ranga" ekipos treneris kalbėjo: "Tikėjomės sunkesnių rungtynių, bet pirmą rungtynių pusė buvo lengvesnė. Šiaip vyrai atidavė visas jėgas, kovojo iki galo ir pelnytai laimėjo."

Omega: Emilis Kuzabavičius – 26 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 15 tšk., Rokas Arbatavičius – 11 tšk., Jonas Puluikis – 10 tšk. (13 atk. kam.)

SD Ranga: Justas Draudvila – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Ugnius Drulia – 20 tšk., Kristupas Kyžas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Pukalskas – 12 tšk., Lukas Jagminas – 10 tšk.

„SD Ranga“ su kaupu atsirevanšavo „Artstone“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 21:30 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)„SD Ranga“ gerai pradėjo rungtynes ir iškovojo pergalę (2017 sausio 20 d., penktadienis, 06:35 val.)„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:10 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)„Omega“ neturėjo vargo su „Rapala“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Ryterna“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 20:08 val.)„SD Ranga“ lengvai įveikė „Vilmistos“ penketuką (2017 sausio 06 d., penktadienis, 00:53 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)