Celsis vs Kesko Senukai (72:58)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 17 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą

2017 sausio 17 d., Antradienis, 22:54 val., peržiūros: 1410

Antradienį, sausio 17- ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės I pogrupio (2 etapas) rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Celsio“ ir svečių „Kesko Senukai“ komandos.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet jas geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį 11:3. Visgi, savo žaidimo neradusi „Kesko Senukų“ komanda nesugebėjo priartėti (15:6). Svečių spurtas 2:7 ketvirčio viduryje leido jiems prisivyti varžovus. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 5 taškai – 18:13.

Antrąjame kėlinyje svečiai puolime gerai dalinosi kamuoliu ir ištirpdė „Celsio“ persvarą iki 3 taškų – 22:19. Antroje kėlinuko pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir vėl nutolo 7 taškais, tačiau svečiai nepasimetė ir iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes po A. Kelpšo dvitaškio rezultatas buvo lygus – 29:29. „Celsio“ komanda antrąjį kėlinuką užbaigė pelnydami 4 taškus be atsako ir prieš ilgąją pertrauką vėl buvo priekyje – 33:30.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė – vyko įnirtinga kova. Sužaidus beveik tris minutes „Kesko Senukai“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį, o dar po kelių minučių atitrūko nuo varžovų – 41:46. „Celsio“ krepšininkams prireikė minutės pertraukėlės, kuri jiems išėjo į naudą – jie laimėjo atkarpą 9:0 ir vėl išsiveržė į priekį (50:46). Paskutinė kėlinio ataka priklausė svečiam, kurie surengė rezultatyvią ataką, po kurios dvitaškį įmetė O.Ročius ir perpus nubraukė varžovų turėtą persvarą. Prieš lemiamą kėlinuką „Celsio“ krepšininkai turėjo trapią 2 taškų persvarą – 50:48

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo „Kesko Senukų“ komandai, kurie per minutę pelnė 5 taškus ir vėl išsiveržė į priekį (52:53). Tiesa šeimininkai į tai atsakė spurtu 10:0 ir įpusėjus kėlinukui nutolo 9 taškais – 62:53. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes svečiai dar nebuvo nuleidę rankų ištirpdė varžovų persvarą iki 4 taškų – 62:58. Netrukus po tritaškį pataikė J.Svirka ir G.Pečkaitis ir komandas vėl skyrė 10 taškų. Per likusias 2 minutes „Kesko Senukų“ krepšininkams nepavyko sukurti intrigos paskutinėmis rungtynių sekundėmis ir turėjo pripažinti, nors ir sunkiai iškovotą, tačiau užtikrintą „Celsio“ pergalę rezultatu – 72:58.

Po rungtynių pakalbintas „Celsio“ komandos vyr. treneris L.Pečkaitis džiaugėsi, kad susirinkęs komandos pagrindas pademonstravo gerą žaidimą ir pavyko iškovoti pergalę: „Laukėme kol mūsų komanda atsibus, kaip liūtas iš savo guolio. Jau senai reikėjo mūsų komandos žaidėjams susirinkti ir pradėti lošti, taip kaip jie gali iš tikro. Aišku gerai, kad ir mūsų varžovai susirinko gausiau ir mums patiems labai smagu tada žaisti. Galima rimtai pasivaržvyti. Ir pasitikrinom, kad tikrai galim žaisti ir tikrai galim žaisti dar geriau ir šiemet vėl kovoti dėl medalių. O varžovai šaunuoliai, labai gerai kovojo.“

Celsis: Ignas Krukonis – 27 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Julius Svirka – 19 tšk., Mantas Valatkevičius – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Gediminas Pečkaitis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Ročius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Aivaras Kelpšas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)