Kauno technologijos universitetas vs Kesko Senukai (64:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą.

2016 gruodžio 04 d., Sekmadienis, 19:51 val., peržiūros: 1334

Sekmadienį, gruodžio 4 dieną, Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Kauno technologijos universitetas" ir svečiuose žaidę "Kesko – Senukai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno technologijos universitetas", kuris po pirmų dešimties minučių pirmavo rezultatu – (15:13). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (30:27). Trečiame kėlinyje "Kauno technologijos universitetas" sugebėjo persvarą padidinti iki 9 taškų – (53:44). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova. Šiek tiek geriau sužaidę rungtynių galą "Kauno technologijos universitetas" išsaugojo minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo 3 iš eilės pelnytais "Kesko – Senukai" ekipos taškais, vėliau sekė pirmieji 2 "Kauno technologijos universiteto" taškai, po kurių sužaidus apie 2 minutes priekyje minimalia persvara pirmavo svečiai – (2:3). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kesko – Senukai" vis dar buvo priekyje – (5:7). Prabėgus dar porai minučių komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas – (9:11). Visgi per likusį laiką šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:13).

Antrasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo "Kauno technologijos universiteto" pelnytais 7 taškais iš eilės, po kurių sužaidus 2 minutes komandas skyrė jau 9 taškai – (22:13). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai pirmavo jau dviženkliu taškų skirtumu – (27:15). Antroje kėlinio dalyje svečiai šiek tiek atsigavo, surengė spurtą – (0:8) ir likus žaisti 2 minutes komandas skyrė jau tik 4 taškai – (27:23). Per likusį laiką svečiams dar 1 taškų pavyko sumažinti atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (30:27).

Trečiasis kėlinys prasidėjo taikliais svečių baudos metimais, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (30:29). Sužaidus dar porai minučių komandos apsikeitė po kelias tikslias atakas – (36:35). Visgi vaizdas aikštelėje po truputi ėmė keistis, kai "Kauno technologijos universitetas" pelnė 9 taškus iš eilės ir leido vėl pirmauti dviženkliu skirtumu – (45:35). Per likusį laiką ekipos pasikeitė dar po kelias rezultatyvias atakas ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:44).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Kesko – Senukai" ekipos pelnytais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (53:48). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams vėl buvo pavykę padidinti skirtumą iki 8 taškų – (61:53). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko per pusę sumažinti atsilikimą ir likus žaisti 2 minute komandas skyrė jau tik 4 taškai – (61:57). Visgi per likusį laiką svečiai dėl viršyto pražangų limito liko žaisti keturiese ir tai labiausiai pakišo koją pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi "Kauno technologijos universiteto" pergale rezultatu – (64:57).

Po pralaimėtų rungtynių "Kesko – Senukai" ekipos treneris kalbėjo: "Šešiese susirinkę gana komandiškai žaidėme šiandien, tas gal ir padėjo atsilaikyti prieš stipresnius varžovus kurių ir daugiau susirinkę buvo. Sveikinu varžovus su pergale."

Kauno technologijos universitetas: Andrius Vitkauskas – 31 tšk. (13 išpr. praž.), Andrius Vitkauskas – 31 tšk. (13 išpr. praž.), Vidas Raudonis – 9 tšk.

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 31 tšk. (9 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 31 tšk. (9 išpr. praž.), Simanas Karalius – 13 tšk. (13 atk. kam.), Simanas Karalius – 13 tšk. (13 atk. kam.)

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai nugalėjo „Kauno tiltai“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)