Kelių priežiūra vs Vilmista (60:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Vilmistos“ antroji pergalė ir kelialapis į ketvirtfinalį

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 578

Sausio 18 dieną, 20:00, Lietuvos sporto universiteto salėje vyko atsakomosios įmonių lygos aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų „Kelių priežūros“ bei „Vilmistos“. Pirmąsias rungtynes užtikrintai laimėjusi „Vilmista“ siekė lengvu keliu patenkti į kitą etapą. „Kelių priežiūros“ komandai ir antrąjį kartą nepavyko stipriau pasipriešinti ir rezultatu 60:77 (16:15, 11:18, 12:23, 21:21) nusileido varžovams.

Nuo pat pirmojo kėlinio rungtynės vyko labai atkakliai. Užsivedę šeimininkai nuo pat pradžių kibo į atlapus varžovams. Visgi „Vilmista“ puikiai taškus rinko baudos aikštelėje ir neleido pabėgti. Kėlinio pabaigoje universalesni ir vienu tritaškiu daugiau pataikę šeimininkai įgyjo trapią, vieno taško persvarą. Antrasis kėlinys buvo toks pat aršus ir intriguojantis. Bet geriau pataikę ir išnaudoję progas „Vilmistos“ krepšininkai sugebėjo išsiveržti ir pirmauti.

Po dviejų kėlinių vyravęs skirtumas išliko ir didžiąją dalį trečiojo kėlinio. Deja, rungtynių lūžis įvyko likus 2-iems minutėms iki kėlinio pabaigos. Labai šiurkščiai puolime klydusi „Kelių priežiūra“ šią atkarpą pralaimėjo 2:9 ir rezultatas jau 39:56 „Vilmistos“ naudai. Nors šeimininkai nepasidavė, kovojo iki galo ir gražiai rezgė atakas, trečiojo kėlinio lūžis neleido priartėti. O puolime tiesiog šėlę svečiai tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį, kuriame lauks „Telia“ arba „Acme grupė“ komanda.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Festo“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:37 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ neatsilaikė prieš „Telia“ tritaškių salvę (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)Antrą kartą „Acme grupė“ komandą nugalėjusi „Vilmista“ žengė į Mažosios taurės finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:27 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Omega“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)