Lemora & Minaltra vs Vėjų linija & Garliavos duona (113:67)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 20:29 val., peržiūros: 396

Pirmadienį, Balandžio 4 dieną, 19:10 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Lemora & Minaltra“ (šeimininkai) ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos išbėgo susikaupusios ir pasiruošusios kovoti. Visą ketvirtį komandos kovėsi taškas į tašką, tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį ir kėlinį laimėti rezultatu 30:19. Antrajame ketvirtyje komandos toliau atkakliai kovėsi, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona“ sunkiai sekėsi rinkti taškus ir vis stengėsi sumažinti skirtumą, bet šeimininkai vis įmesdavo tolimą metimą ir neleisdavo varžovams priartėti. Po dviejų kėlinių priekyje „Lemora & Minaltra“ rezultatu 58:33. Trečiajame kėlinyje komandos toliau įnirtingai kovėsi. Pusę kėlinio skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Antroje kėlinio pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai nepavyko priartėti, o šeimininkai turėjo jau susikrovė 29 taškų pranašumą – 79:50. Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą visą ketvirtį ir šventė truškinančią pergalę rezultatu 113:67.

9 taškai

„Lemora & Minaltra“ iškovojo gana ramią ir užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Promatik“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Lemora & Minaltra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 22 d., antradienis, 20:42 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai nugalėjo „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:05 val.)