Remza vs Saldoga ‒ Košmaras (97:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Įmonių lygoje: Užtikrinta Remza pergalė prieš Saldoga-Košmaras

2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 306

Vasario 16 diena Šv Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko įmonių lygos C pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų Remza bei svečių- Saldoga-Košmaras.

Pirmas kėlinys prasidėjo greitu bei rezultatyviu žaidimu. Abejos komandos sparčiai rinko taškus iš žaidimo, todėl rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 23:24. Antrajame kėlinyje rungtynės išliko sparčios, Nei viena komanda nenorėjo atsilikti, tačiau geras Remza žaidimas baudos aikštelėje (75%) leido šeimininkams persverti rezultatą į savo pusę. Rezultatas po antrojo kėlinio- 47:43. Trečiajame kėlinyje, nepaisant gero Saldoga-Košmaras žaidėjo M. Kluoniaus žaidimo, svečiai prarado savo ritmą, tuo pasinaudoję šeimininkai greitu puolimu didino atotrūkį tarp komandų. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 71:60. Ketvirtajame kėlinyje svečiai nesugebėjo rasti priešnuodžių prieš Remza komandos žaidėją R.Issak (16 tšk per 4 kl), kuris dominavo puolime. R.Issak vedami šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą, neleisdami svečiams pagalvoti apie pergalę. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmę šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu: 97:80 (23:24, 24:19, 24:17, 26:20).

Vidmantas Šimaitis

Įmonių lygos aštunfinalyje: triuškinanti Remza pergalė prieš Plastena (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.)Įmonių lygoje: išvargta „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.) „Omega“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Saldoga ‒ Košmaras“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)Keturiese likę „Omegos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)