Coca-Cola vs Hidraulinės sistemos (66:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Coca-Cola“ ekipą

2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 445

Sekmadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie gana tvarkingai atrodė gynyboje ir puolime. „Hidraulinės sistemos“ gana ilgai strigo puolime ir greitai atsidūrė besivejančiajų vaidmenyje. Per likusį kėlinio laiką „Coca-Cola“ tik padidino savo atotrūkį, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:13. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai pradėjo strigti puolime, o tuo naudojosi svečių ekipa, kuri gana greitai pradėjo likviduoti savo atsilikimą. Vėliau abi ekipos pradėjo sunkiai krapštyti taškus, tad rezultatas kurį laiką laikėsi apylygus. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:33.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios įgijo nedidelį pranašumą ir sėkmingai jį laikė. Per likusį kėlinio laiką kiek sėkmingiau atrodė „Coca-Cola“, kuri pavijo varžovus ir persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:46. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai paleido tolimųjų metimų salvę ir netrukus įgijo jau devynių taškų pranašumą. Ketvirčiui įpusėjus, „Coca-Cola“ ekipos puolimas sustojo, tačiau nežibėjo puolime ir „Hidraulinės sistemos“, kurios atsilikimą sumažino tik iki penkių taškų. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimalaus. Likus žaisti keturias sekundes, „Hidraulinės sistemos“ turėjo vieno taško pranašumą ir apsigynė nuo varžovų išpuolio. Kitoje aikštelės pusėje abu baudos metimai pasiekė tikslą ir aikštelės šeimininkai turėjo lemiamą išpuolį pratęsimui išplėšti. Visgi, pastarieji net nesugebėjo grąžinti kamuolio į žaidimą ir taip paskandino visus savo šansus šįvakar. Galutinis rungtynių rezultatas 66:69.

Marius Šumlinskas

„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Coca ‒ Colą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ po dramatiškos kovos palaužė „Donelaičio“ ir iškovojo Įmonių lygos I -ąją vietą (2022 birželio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)Hidraulinės sistemos įveikė Saldoga ‒ Košmaras (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ įveikė „Coca-Cola“ (66:48) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:36 val.)