Donelaičio vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (118:93)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aštunfinalį „Donelaičio“ pradėjo pergale prieš Menų kambarį ‒ BC „Rhino“

2022 balandžio 04 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 373

Balandžio 4 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "Įmonių" lygos Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Donelaičio" priemė svečius Menų kambarį – BC "Rhino".

Rungtynes geriau pradėjo Menų kambarys – BC "Rhino", kurie antrą minutę pirmavo rezultatu 4:9. Baigiantis pirmai kėlinio pusei Menų kambarys – BC "Rhino" pirmavo rezultatu 11:14. Rezultatyviai sužaistoje kėlinio pabaigoje Menų kambarys – BC "Rhino" išlaikė trijų taškų persvarą (27:30).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Donelaičio" varžovų persvaros nesumažino (31:34). Penktą minutę "Donelaičio" paprašė minutės pertraukėlės, o Menų kambarys – BC "Rhino" pirmavo rezultatu 33:39. Po minutės pertraukėlės "Donelaičio" pirmą kartą išsiveržė į priekį (40:39), o Menų kambarys – BC "Rhino" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Donelaičio", kuriem pavyko įgyti 13 taškų persvarą (61:48).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas nepakito (63:50). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" padidino persvarą iki 19 taškų (72:53). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 24 taškų (88:64).

Ketvirtame kėlinyje "Donelaičio" persvara nekėlė abejonių ir "Donelaičio" iškovojo pirmą pergalę rezultatu prieš atsakomąsias rungtynes.

10 atk. kam.

Aštuoni L. Palivano blokai vainikavo „Lemora & Minaltra“ pergalę prieš Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 23:10 val.)„Donelaičio“ iškovojo pergalę prieš „Coca-Cola“ (90:81) (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ turėjo pripažinti Menų kambarys ‒ BC „ Rhino“ ekipos pranašumą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 21:47 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ įtikinamai įveikė „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:24 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)