Donelaičio vs Kelių priežiūra (95:75)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“

2022 gegužės 09 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 387

Pirmadienį, gegužės 9 diena, Kauno TPMC sporto salėje įvyko įmonių lygos Mažosios taurės atkrintamosios varžybos tarp šeimininkų- "Donelaičio" bei svečių- "Kelių priežiūra".

Pirmas kėlinys geriau sekėsi šeimininkams. Realizavę 10 metimų iš žaidimo "Donelaičio" greitai įgijo dviženklį pranašumą: 22:9. Antrajame kėlinyje geras G. Virbalio žaidimas puolime ir toliau leido šeimininkams didinti persvarą tarp komandų- 48:28.

Trečiajame kėlinyje taiklūs Edvino Karpavičiaus tritaškiai leido svečiams laikytis rungtynėse- 74:53. Ketvirtajame kėlinyje, liko tik formalumas. Gerą komandinį žaidimą demonstravę šeimininkai, iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu: 95:75 (22:9, 26:19, 26:25, 21:22).

Vytautas Bereiša

Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)„Donelaičio“ nesunkiai nugalėjo „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Donelaičio“ tik po atkaklios kovos įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:30 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Donelaičio“ be vargo įveikė „Omega“ (2022 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 21:54 val.)