Adma vs Kaunas Metal (82:54)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Adma“ pranašumą

2021 lapkričio 09 d., Antradienis, 20:21 val., peržiūros: 291

Lapkričio 9 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynėse, kuriose aikštės šeimininkai "Adma" priemė svečius " Kaunas Metal". "Adma" komandai šios rungtynės buvo pirmos sezone, o "Kaunas Metal" turėjo vieną pralaimėjimą.

Rungtynes geriau pradėjo "Adma". Sužaidus dvi minutes "Adma" pirmavo rezultatu 4:0. Vėliau "Adma" gynėsi patikimai, o patys pamažu didino persvarą. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė devyni taškai (11:2). Devintą minutę komandas skyrė 14 taškų 18:4. Kėlinio pabaigoje "Kaunas Metal" pagyvino puolimą ir surinko 10 taškų (23:10).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes minutės pertraukėlės paprašė "Kaunas Metal", o tuo metu "Adma" nutolo iki 19 taškų (31:12). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Adma", kuriai pavyko padidinti persvarą iki 21 taško (43:22).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 20 taškų (45:25). Sužaidus keturias minutes vėl persvara padidėjo "Adma" naudai, po eilinės surengtos greitos ataskos (51:28). Vėliau komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 22 taškai (60:38).

Pirmoje ketvirto ketvirčio pusėje komandos žaidė lygiai, sužaidus penkias minutes komandas skyrė 20 taškų (67:47). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė greitai, taškus rinko lygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:54.

6 taškai

„Hidraulinės sistemos“ turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 21:42 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Coca ‒ Cola“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kaunas Metal“ pranašumą (2022 kovo 18 d., penktadienis, 20:26 val.)„Kaunas Metal“ seriją pradėjo pergalingai (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė „Adma“ krepšininkus (2022 kovo 01 d., antradienis, 20:58 val.)Po atkaklios kovos „Kaunas Metal“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Po atkaklios kovos „Kauno Metal“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:16 val.)„Kaunas Metal“ po įnirtingos kovos palaužė savo varžovus (2022 sausio 05 d., trečiadienis, 22:15 val.)