Adma vs Freda (89:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 22 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“

2022 vasario 22 d., Antradienis, 20:28 val., peržiūros: 401

Santaros gimnazijoje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Freda".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji spurtą 8:0 surengė "Admos" žaidėjai, kurie išsaugojo susikrautą pranašumą iki kėlinio pabaigos ( 22:18). Antrame kėlinyje toliau vyko atkakli kova tarp ekipų, tačiau "Fredai" sunkiai sekėsi regzti atakas puolime, o aikštelės šeimininkai tuo pasinaudojo ir susikrovė dviženklį pranašumą - 41:29

Po ilgosios pertraukos "Freda" ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet šeimininkai puikiai išnaudojo savo bokštus ir neleido varžovams priartėti ( 67:54). Lemiame kėlinyje svečiai dar bandė sukurti intrigą, tačiau "Adma" puikiai atsilaikė prieš varžovus ir šeimininkai iškovojo pergalę, rezultatu – 89:86 (22:18, 19:11, 26:25, 22:32)

Viltautas Vėlaitis

Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Remza“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Lemora & Minaltra“ įrodė pranašumą prieš „Admą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Adma pergalė prieš Omega (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 23:58 val.)Įmonių lygoje: Freda pergalė prieš Omega (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)Įmonių lygos atkrintamosiose: Adma pergalė prieš Hidraulinės sistemos (2022 balandžio 19 d., antradienis, 21:24 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Permainingose rungtynėse „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Lemorą & Minaltrą“ (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 21:49 val.)