Remza vs Donelaičio (85:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“

2022 kovo 02 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 256

Kovo 2 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Remza" priemė svečius "Donelaičio". "Remza" buvo laimėję devynis kartus ir keturis kartus buvo pralaimėję. "Donelaičio" sąskaitoje buvo septynios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 9:6. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Donelaičio" pirmavo rezultatu 9:15. Netrukus "Remza" pasivijo varžovus, bet kėlinio pabaigoje vėl persvarą susigrąžino "Donelaičio" (24:28).

Prasidėjus antram kėliniui pirmi taškus pelnė "Remza", bet netrukus "Donelaičio" persvara padidėjo iki septynių taškų (26:33). Aštuntą minutę, po "Remzos" spurto rezultatas tapo lygus, o minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio" (37:37). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių "Donelaičio" pirmavo rezultatu 43:44.

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (45:45). Komandos žaidė lygiai, o prasidėjus antrai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Donelaičio". Tuo metu vienu tašku pirmavo "Remza" (52:51). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius vieno taško persvarą turėjo "Donelaičio" (60:61).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje komandos toliau žaidė lygiai, o baigiantis pirmai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (71:71). Antroje kėlinio pusėje komandos keitėsi taikliais tritaškiais (79:78). Rungtynių pabaigą šiek tiek tiksliau sužaidė "Remza", kurie laimėjo rezultatu 85:82.

Julius Kalnietis

Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Remza“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 20:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Coca ‒ Cola“ turėjo pripažinti „Donelaičio“ pranašumą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:13 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90) (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 00:06 val.)Po slogaus rungtynių starto atsigavusi „Adma“ iškovojo pergalę (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:36 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Įspūdingo R. Ūzo šou vos užteko „Donelaičio“ ekipos pergalei (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)