Donelaičio vs Remza (88:90)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 03 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Remza“ atkaklioje kovoje žengė į pusfinalį nugalėdami „Donelaičio“ (88:90)

2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 00:06 val., peržiūros: 415

2022 gegužės 03 d., antradienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko įmonių lygos, ketvirtfinalio rungtynės, kur susitiko šeimininkai "Donelaičio" ir svečiai "Remza".

Rungtynės kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie demonstruodami aukštą intensyvumą sugebėjo pabėgti 21:9. Visgi, kėlinį kiek geriau užbaigė svečiai kurie kiek sumažino atsilikimą po pirmojo kėlinio (23:15). Antrąjame kėlinyje persvarą ir toliau savo rankose laikė „Donelaičio“ kurie pirmavo 33:22, tačiau kėlinio pabaigą vėl kiek geriau užbaigė "Remza" ekipa ir skirtumas buvo jau tik 4-i taškai (43:39).
Trečią ketvirtį spurtu pradėjo svečiai kurie greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas 46:49. Pirmaujančios komandos vis keitėsi pirmyn atgal, o į lemiamą ketvirtį komandos žengė esant rezultatui (61:63) "Remza" naudai. Ketvirtąjame kėlinyje vyko tikros karuselės, „Donelaičio“ spurtavo ir turėjo 4-ių taškų persvarą (78:74), tačiau "Remza" į tai atsakė savo spurtu ir jau pirmavo (80:87). Šeimininkų komandos žaidėjas G.Virbalis smeigė du tolimus metimus ir taip sugrąžino intrigą (88:89. A.Pelšs svečiams pelnė vieną baudos metimą ir paskutinė ataka atiteko šeimininkams, kurie būdami laisvi nepataikė tolimo metimo, taip leisdami "Remza" ekipai keliauti į pusfinalį 88:90 (23:15, 20:24, 18:24, 27:27).

Ignas Beleiša

„Remza“ iškovojo gan nesunkią pergalę prieš „Plastena“ (93:73) (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:51 val.)Atkakliose rungtynėse „Omegą“ įrašė pirmą pralaimėjimą „Donelaičio“ komandai (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 20:32 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Kaunas Metal“ ekipą (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)