Adma vs Hidraulinės sistemos (110:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 20:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“

2021 gruodžio 14 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 327

Gruodžio 14 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Adma" priemė svečius "Hidraulines sistemas". "Adma" buvo laimėję penkis kartus, o "Hidraulinės sistemos" keturis. Abi komandos turėjo po vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:3). Nors "Hidraulinės sistemos" buvo įgiję šešių taškų persvarą, bet ketvirtą minutę "Adma" pasivijo varžovus (10:10). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos "Adma" paprašė minutės pertraukėlės, "Adma" pirmavo 16:19. Kėlinio pabaigoje "Adma" padidino persvarą iki septynių taškų (25:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "Adma", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 34:20. Penktą minutę "Adma" persvara padidėjo iki 20 taškų (40:20). Vėliau persvarą toliau didino aikštės šeimininkai. Sužaidus septynias minutes "Adma" pirmavo daugiau nei per pusę (50:24). Paskutinėmis kėlinio minutėmis "Adma" persvara padidėjo iki 33 taškų (58:25).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apyligiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo 64:31. Šeštą minutę "Hidrualinės sistemos" sumažino persvarą iki 27 taškų (67:40). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė greitai, o "Adma" išlaikė 24 taškų persvarą (74:25). Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes skirtumas išaugo iki 32 taškų (86:54). Per likusį laiką "Adma" padidino persvarą iki 46 taškų (110:64).

Lukas Steikūnas

„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)„Kaunas Metal“ atkaklioje kovoje nusileido „Hidraulinės sistemos“ (2022 gegužės 30 d., pirmadienis, 21:36 val.)Po atkaklios kovos „Donelaičio“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2022 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kaunas Metal“ įveikė „Hidraulines sistemas“ (51:57) (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 22:25 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Labai nervingose rungtynėse ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:47 val.)„Adma“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Saldoga ‒ Košmaras“ (2022 kovo 08 d., antradienis, 20:22 val.)Išlaikė pranašumą „Lemora & Minaltra“ ir pavogė pergalę iš „Hidraulinės sistemos“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)