Promatecha vs Freda (40:75)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“

2022 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:43 val., peržiūros: 558

Lapkričio 13 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Promatecha" priemė svečius "Fredą". "Promatecha" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę, o "Fredai" šios rungtynės buvo pirmos sezone.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 0:3 pirmavo "Freda". Prasidėjus penktai minutei pirmus taškus pelnė "Promatecha" (3:10). Nors septintą minutę "Promatecha" buvo pasiviję varžovus, bet kėlinio pabaigoje svečiai vėl atitrūko (12:23).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes trim taškais persvarą padidino "Freda", o netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Promatecha" (12:26). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki 19 taškų (12:31). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos dar vienos minutės paprašė "Promatecha", kurie dar nebuvo pelnę taškų kėlinyje (12:33). Kėlinio pabaigoje solidžią persvarą išlaikė "Freda" (18:36).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 21 taško (18:39). Kėlinio viduryje komandas skyrė 23 taškai (20:43). Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė šeimininkai (22:49). Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 35 taškų (24:59).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas, nugalėtojas jau buvo aiškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 40:75.

9 taškai

„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Hidraulinės sistemos“ aštunfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Promatechą“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 21:21 val.)Lengvą pergalę įsirašė „Promatecha“. (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Promatecha“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Promatecha“ pranašumą (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:17 val.)Įmonių lygoje ‒ „Fredos“ pergalė prieš „Donelaičio“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Limobus & Veiksa“ turėjo pripažinti „Promatechos“ pranašumą (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:46 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)