Donelaičio vs Plastena (72:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą

2022 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 334

Lapkričio 20 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos B pogrupio rungtynės tarp „Donelaičio“ (1-1) ir „Plastena“ (2-0) ekipų.

Rungtynių pradžioje po keturių tikslių R. Narkevičiaus tolimų metimų „Donelaičio“ tolo 19:11. Nors „Plastena“ taip pat atsakė dviem tolimais metimais, bet šeimininkai išlaikė pačioje kėlinio pradžioje įgytą pranašumą ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 26:17.

Antrojo kėlinio pradžioje „Donelaičio“ ekipa surengė spurtą ir po M. Lukmino tritaškio jau buvo nutolusi 44:19. Visgi, kėlinio antroje pusėje šeimininkų puolimas visiškai užstrigo, jie nepelnė nė taško, kuo pasinaudojusi „Plastena“ artėjo. Įpusėjus susitikimui 44:29.

Trečiajame kėlinuke svečiai užbaigė P. Vilko metimu iš vidurio aikštės, po kurio rezultatas tapo 63:48.

Ketvirto kėlinio pradžioje po E. Rinkevičiaus dviejų tolimų šūvių „Plastena“ tirpdė savo deficitą iki 65:56. Vėliau svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo ir turėti paskutinę ataką savo rankose, tačiau M. Stankevičiaus mestas tritaškis tikslo nepasiekė. Galutinis susitikimo rezultatas 72:71 (26:17, 18:12, 19:19, 9:23).

Edvinas Rinkevičius

„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičio“ lemiamo ketvirčio metu sutvarkė visus reikalus (2023 vasario 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)Ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužusi „Donelaičio“ įtikinamai įveikė „Manvesta“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Donelaičio“ krepšininkai įrodė savo pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:10 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)