Kauno TPMC vs LSK „Technoera“ (84:63)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Pirmoje rungtynių pusėje susikrovusi solidžią persvarą „Kauno TPMC“ įveikė LSK „Technoerą“

2016 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 20:49 val., peržiūros: 913

Pirmadienį, rugsėjo 26 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko Kauno mero taurės 2016 varžybos tarp C pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC“ ir svečių LSK „Technoeros“ krepšininkų. Abi ekipos iki šio susitikimo buvo sužaidusios po vienerias rungtynes ir iškovojusios solidžias pergales, tad šiose rungtynėse sprendėsi grupės lyderio klausimas.

Rungtynių pradžioje į M. Valaičio penkis taškus paeiliui, svečių ekipos žaidėjas H.Paulauskas atsakė šešiais, dvitaškį pridėjo jo komandos draugas T.Jurevičius ir LSK „Technoera“ įsiveržė į priekį 5:8. Tačiau tai buvo didžiausia įgyta svečių ekipos persvara šiose rungtynėse. 16:8 laimėta atkarpa leido „Kauno TPMC“ krepšininkams pirmauti pasibaigus ketvirčiui 21:16.

Antrojo ketvirčio viduryje A.Makūnas įsmeigė tolimą metimą, po kurio aikštelės šeimininkai pirmavo 34:22. Ir toliau šis krepšininkas pasiaukojančiai darbavosi gynyboje, periminėdamas vieną kamuolį po kito. Iki didžiosios pertraukos A.Makūnas jau buvo perėmęs 9 kamuolius, o po jų sekusios greitos rezultatyvios atakos leido „Kauno TPMC“ turėti solidžią dvidešimties taškų persvarą 48:28.

Trečiajame kėlinyje spurtą surengė LSK „Technoera“, kuri taiklių V. Marcinausko ir Ž. Radzevičiaus metimų dėka per tris minutes beveik per pusę ištirpdė šeimininkų pranašumą 48:37. Tačiau tuo metu puikiai komandai suvadovavo „Kauno TPMC“ ekipos treneris A. Žadeikis, paprašęs minutės pertraukėlės, po kurios jo vadovaujama ekipa vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kėlinuko pabaigoje du tritaškius pataikė P.Aleksynas, o „Kauno TPMC“ pirmavo 65:49.

Ketvirtajame kėlinyje puikiai atrodė šeimininkų ekipos gynėjų duetas E.Stankus ir A.Makūnas, kurie ne tik taikliai atakavo iš įvairių padėčių, tačiau ir puikiai skirstė kamuolius savo ekipos draugams. Verta pagirti ir LSK „Technoerą“, kuri kovojo iki pat pabaigos ir neleido varžovams jų sutriuškinti. Galutinis rungtynių rezultatas 84:63 leido „Kauno TPMC“ ekipai įsiropšti į pirmąją grupės vietą.

„Jau pirmoje rungtynių pusėje įgytas solidus pranašumas leido antroje pusėje rungtyniauti daug laisviau?“

„Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: „buvo lengviau, bet buvo vienu momentu belikę, kiek pamenu, vienuolika taškų. Bet po minutės pertraukėlės susiėmė vyrai, nes jau buvo pagalvoję, kad rungtynės išloštos. Po to susiėmėm, atgaminom tai, kas buvo ir aišku, daug lengviau buvo žaisti po to“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno TPMC: Einoras Stankus – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Aidas Makūnas – 17 tšk. (14 rezult. perd., 10 perimt. kam.), Martynas Valaitis – 11 tšk.

LSK „Technoera“: Žilvinas Radzevičius – 17 tšk., Tomas Jurevičius – 13 tšk., Henrikas Paulauskas – 10 tšk.

Atsipalaidavusiai žaidusi Kauno „TPMC“ įveikė „Akademiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“ (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:45 val.)