Kauno TPMC vs Hidraulinės sistemos (52:88)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 spalio 10 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę

2016 spalio 10 d., Pirmadienis, 21:58 val., peržiūros: 1016

Pirmadienį Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko Kauno mero taurės 2016, Didžiosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės, kuriose dėl kelialapio į pusfinalį kovojo „Kauno TPMC“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo (9:9), tačiau pirmieji spurtą surengė svečiai 7:0, kur atitrūko nuo varžovų ( 9:16). Aikštelėje prasidėjo tikras chaosas ir grumtynės dėl kiekvieno centimetro aikštelės. „Hidraulinės sistemos“ nepasidavė varžovų pravokacijom ir išsaugojo susikrautą pranašumą – 13:20.

Antrajame ketvirtyje toliau „Kauno TPMC“ daugiau skyrė dėmesio teisėjams nei savo varžovams, o „Hidraulinės sistemos“ ataka po atakos tolo nuo varžovų ( 15:30). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko surengti keletą greitų atakų, kur skirtumas sumažėjo iki devynių taškų ( 25:34). Vis dėlto, antroje ketvirčio pusėje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur lengvai pradėjo rinktis taškus ir su kiekviena ataka didino pranašumą. Šeimininkams niekaip nesisekė susitvarkyti su puolimu ir komandas skyrė 21 taškas – 29:50.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai toliau spaudė varžovus po visą aikštelę, tačiau šeimininkai įveikdavo pasipriešinimą ir pranašumas išaugo iki 28 taškų. E.Stankus smeigė tris tolimus metimus, kur vėl apmažino skirtumą iki 21 taško ( 42:63). Kėlinuko pabaigoje T.Vasiliauskas žaidė nesustabdomai ir rinkdavo savo ekipai lengvus taškus. Po trijų ketvirčių komandas skyrė 24 taškai – 42:66.

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai nenuleido rankų ir bandė mažinti skirtumą, tačiau „Hidraulinės sistemos“ nepasidavė varržovų spaudimui ir greitomis atakomis tik didino pranašumą ( 45:83). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Hidraulinės sistemos“ iškovojo kelialapį į pusfinalį – 52:88.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ treneris,V.Kirilovas , kalbėjo:“Iš tikrųjų rungtynės buvo žiauriai rėksmingos, chaotiškos ir psichologiškai sunkios. Mes esam tokia inteligentiška komanda ir nepratę prie tokių rungtynių eigos, bet nepasidavėm varžovų grubiam ir padrikam žaidimui. Porą atkarpų prasileidome, bet vidinė koncentraciją išlaikėm iki rungtynių pabaigos. Rungtynės buvo nelabai gražios, bet vertos to, kad į pusfinalį išėjome.“

Kauno TPMC: Einoras Stankus – 27 tšk., Aidas Makūnas – 8 tšk., Paulius Aleksynas – 7 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Petrauskas – 20 tšk., Tadas Vasiliauskas – 16 tšk. (12 išpr. praž.), Gytautas Tumasonis – 12 tšk., Marius Šumlinskas – 11 tšk. (12 atk. kam.), Liudas Čekavičius – 10 tšk.

„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Kauno TPMC“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovusi solidžią persvarą „Kauno TPMC“ įveikė LSK „Technoerą“ (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 20:49 val.)Atsipalaidavusiai žaidusi Kauno „TPMC“ įveikė „Akademiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)