Bartukai vs Birštono „Olimpas“ (102:70)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 gegužės 20 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Bartukai“ aštunfinalyje nesunkiai įveikė Birštono „Olimpą“

2016 gegužės 20 d., Penktadienis, 22:21 val., peržiūros: 1036

Gegužės 20 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Bartukai“ priemė svečius Birštono „Olimpą“.

Rungtynes geriau pradėjo „Bartukai“. Jie pirmas dvi pirmo kėlinio minutes gynėsi be klaidų, o patys pelnė penkis taškus (5:0). Trečią minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė Birštono komanda. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė penki taškai (12:7). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė penki taškai (19:14). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė penki taškai (22:17).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dvi minutes „Bartukai“ pirmavo rezultatu 28:22. Trečią minutę šešis taškus be atsako pelnė „Bartukai“ (34:22). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 17 taškų (39:22), o minutės pertraukėlės paprašė „Olimpas“. Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (43:24). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 22 taškai (50:28).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas skyrė 24 taškai (59:35). Netrukus penktą pražangą gavo „Olimpo“ žaidėjas M.Knyšius. „Olimpas“ neturėjo kuo pakeisti žaidėją, todėl aikštėje liko keturiese. Po „Bartukų“ minutės pertraukėlės jie į aikštę taip pat išėjo keturiese. Rungtynėse keturi prieš keturis jėgos buvo apylygės. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 26 taškai (67:41). Sužaidus tris kėlinius „Bartukai“ buvo priekyje rezultatu 73:48.

Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, atsipalaidavę. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 24 taškai (85:61). Antroje kėlinio pusėje komandos visisškai nesistengė gintis, buvo panašu, kad laukia rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:70.

“Bartukų“ ketvirtfinalyje laukia Advokatų kontora „Konsus“

„Bartukų“ treneris E.Staugaitis paklaustas, ką galvoja apie atkrintamąsias, treneris atsakė :“Šios rungtynės nebuvo sunkios, varžovų nedaug susirinko. Norime patektį į finalinį ketvertą, o šis etapas jau praeitas. Stengsimės laimėti kitas rungtynes“. Paklaustas, kodėl rungtynių ketvirtame kėlinyje komanda nesistengė žaisti, treneris atsakė: „Prie ko varžovai privedė taip ir žaidėme.“

Bartukai: Ignas Urbonas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Aidas Kuzminskas – 27 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd.), Benas Augustinas – 10 tšk.

Birštono „Olimpas“: Tadas Miliūnas – 37 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Knyšius – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Seilius – 10 tšk.

„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)Atkaklioje dvikovoje „Emobilus.lt & SK Mattas“ išvargo pergalę prieš Birštono „Olimpą“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 19:27 val.)Jaunieji „Bartukai“ pamokė „Agentus“ (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:21 val.)„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)Po atkaklios ir kietos kovos nelengvą pergalę pasiekė „ICE“ (2016 gegužės 06 d., penktadienis, 23:21 val.)Birštono „Olimpas“ be didesnio pasipriešinimo susidorojo su BC „Ambi“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 23:38 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)