Omega vs Bartukai (93:108)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“

2016 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:21 val., peržiūros: 1084

Trečiadienį Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016 rungtynės, kuriose jėgas surėmė “Omega“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Bartukai“.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo „Omegos“ žaidėjai , kurie ataka po atakos rinko taškus ir greitai įgijo dviženklį pranašumą ( 10:0). „Bartukams“ pavyko susitvarkyti su puolimu, tačiau gynyboje toliau strigo ir šeimininkai išlaikė pranašumą ( 17:7). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai išlaikė aukštą tempą ir išlaikė susikrautą pranašumą – 27:16.

Antrajame ketvirtyje T.Kuzminskas smeigė du tritaškius metimus ir skirtumas sumažėjo iki keturių taškų. „Bartukai“ toliau nestabdė apsukų ir išlygino rezultatą ( 31:31). Vis dėlto, šeimininkai greitai sureagavo į varžovų spurtą , kur atstatė turėtą pranašumą. Ketvirčio pabaigoje abi komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis ir paskutinėmis sekundėmis T.Kuzminsko taiklus tritaškis metimas išlygino rezultatą – 48:48.

Antroje rungtynių pusėje „Bartukai“ pradėjo sausa atkarpa 5:0 ir toliau nestabdė apsukų bei didino pranašumą ( 51:60). Po taiklaus E.Staugaičio tritaškio metimo šeimininkai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės ( 51:63). Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusius varžovus ( 62:79). Kėlinuko pabaigoje tarp ekipų pranašumas nepakito – 64:84.

Ketvirtame kėlinyje „Omega“ greitomis atakomis sumažino skirtumą iki dešimt taškų. Po taiklaus šeimininkų tritaškio metimo šį kartą priversti buvo paparašyti minutinės pertraukėlės „Bartukų“ komandos treneris ( 83:90). Šeimininkai toliau žaidė lyg ant bangos ir su kiekviena ataka mažino skirtumą ( 88:93). Kėlinuko pabaigoje „Bartukai“ atsigavo ir užpuolė keletą greitų atakų. „Bartukai“ iškovojo pergalę, rezultatu – 93:108.

Omega: Mantas Zubavičius – 19 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Juozas Keršys – 19 tšk., Povilas Liesis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Remigijus Kasperavičius – 13 tšk., Donatas Šliogeris – 11 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Karolis Valiulis – 10 tšk.

Bartukai: Ervinas Staugaitis – 28 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Urbonas – 19 tšk. (10 rezult. perd.), Aidas Kuzminskas – 19 tšk., Gytis Asačiovas – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Tomas Kuzminskas – 12 tšk., Klaudijus Jašinskas – 11 tšk.

Jaunieji „Bartukai“ pamokė „Agentus“ (2016 gegužės 17 d., antradienis, 22:52 val.)„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Bartukai“ „Laikinosios sostinės“ taurę pradėjo pergale prieš „Akademiją“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Sporto manija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Akademija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Bartukai“ aštunfinalyje nesunkiai įveikė Birštono „Olimpą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 22:21 val.)Karštas kraujas: „Bartukai“ ketvirtojo kėlinio viduryje paliko aikštę ir anksčiau laiko atvėrė „Advokatų Kontorai Konsus“ duris į pusfinalį (2016 gegužės 24 d., antradienis, 22:19 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės starte ‒ „Agentus“ pergalė tik po pratęsimo (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:42 val.)