Hidraulinės sistemos vs Sporto manija (69:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 gegužės 23 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingoje kovoje kelią į pusfinalį prasiskynė „Sporto Manija“

2016 gegužės 23 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1224

Gegužės 23-ąją dieną, pirmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės ketvirtfinalio mūšis tarp namuose žaidusių „Hidraulinių Sistemų“ ir svečių rolėje buvusios „Sporto Manijos“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulinės Sistemos“, kurių gretose 4 taškais pasižymėjo M.Valaitis, o jam įkandin tritaškį įsūdė M.Petrauskas ir rezultatas tapo 7:0. Netrukus „Sporto Manijos“ taškų sąskaitą atidarė L.Ivanovas (7:2), bet tuo svečių bėdos nesibaigė. Įsisiautėjusi V.Kirilovo armija pelnė dar 6 taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (13:2), o po L.Čekavičiau tolimos bombos rezultato skirtumas pasiekė didžiausią šiame ketvirtyje, 12 taškų ribą (18:6). Antroje kėlinio pusėje „Sporto Manija“ išsijudino ir kur kas lengviau rinkosi taškus, tačiau gynyboje M.Vaškūno kariauna vis dar turėjo problemų ir po 10 minučių kovos „Hidraulinės Sistemos“ išsaugojo dviženklį pranašumą – 26:16.

Antrojo kėlinio starte „Sporto Manija“ sukruto ir ėmė tirpdyti nuostolius. Svečių ekipa ketvirtį pradėjo laimėta atkarpa 2:10 ir dar neįpusėjus kėliniui ėmė alsuoti priešininkams į nugarą (28:26). L.Čekavičiaus tritaškis įpūtė gyvybės apmirusiam „Hidraulinių Sistemų“ puolimui (31:26), bet žaidimo skonį pajutusi „Sporto Manija“ toliau šturmavo varžovų krepšį, spurtavo 1:10 ir pirmą kartą šios dienos mače įsiveržė į priekį (32:36). T.Vainorio bei M.Valaičio duetas atsakė 6 taškais, po kurių dvikovos svarstyklės vėl nusviro aikštelės šeimininkų pusėn (38:36), tačiau pirmosios susitikimo pusės finiše L.Ivanovo ir A.Šaulio tandemas smogė identišką atsaką ir įpusėjus rungtynėms „Sporto Manija“ džiaugėsi 4 taškų atotrūkiu – 38:42.

Po didžiosios pertraukos svečių žaidime stojo ilgokas sąstingis, kuris truko daugiau nei pusę kėlinio. Šiuo laikotarpiu „Sporto Manijos“ puolimas buvo bevaisis ir už tai į savo vėžias stojusios „Hidraulinės Sistemos“ nubaudė varžovus galingu spurtu. Kol M.Vaškūno auklėtiniai buksavo, V.Kirilovo armija sparčiai gausino savo taškų sąskaitą, pelnė net 15 taškų be atsako ir vėl nutolo dviženkliu atstumu (53:42). Ilgoką taškų badą antroje kėlinio pusėje nutraukė L.Ivanovas (53:44), o po R.Vainikevičiaus dvitaškio skirtumas ištirpo iki 7 taškų (53:46), bet paskutinis žodis trečiajame ketvirtyje priklausė aikštės šeimininkams, kurie susigrąžino 11 taškų pranašumą ir prieš lemiamą susitikimo dalį pirmavo rezultatu 57:46.

Ketvirtajame kėlinyje viskas vėl ėmė verstis aukštyn kojomis. Nepaisant poros L.Čekavičiaus dvitaškių, kelias minutes „Hidraulinių Sistemų“ puolimas daugiau negalėjo pasigirti jokiu kitu indėliu, o priešingoje barikadų pusėje ėmė darbuotis „Sporto Manijos“ snaiperiai. Kelių minučių atkarpoje svečiai įsūdė net 5 tritaškius, dar porą atakų užbaigė dvitaškiais su pražangomis ir po galingo spurto 4:23, ką tik dviženklę persvarą turėjusios „Hidraulinės Sistemos“ atsidūrė ties prarajos riba (61:69). Nebeturintys kur trauktis aikštelės šeimininkai pamėgino kilti į lemiamą šturmą, spurtavo 6:0 ir prisikasė iki 2 taškų (67:69). Visgi svarbiu momentu dar vieną tritaškį realizavo K.Vaičekauskas (67:72), o paskutinėmis dvikovos akimirkomis „Sporto Manija“ nepaleido iniciatyvos iš rankų ir nuaidėjus finalinei sirenai triumfavo rezultatu 69:75.

Modestas Vaškūnas („Sporto Manija“):

“Stiprūs varžovai. Kova buvo rimta. Bet laimėjome.“

Vitalijus Kirilovas („Hidraulinės Sistemos“):

„Nėra ką pasakyti. Tiesiog geras mačas buvo.“

„Sporto Manijos“ pergalės kalviais buvo L.Ivanovas (18 tšk.), K.Vaičekauskas (16 tšk., 6 atk. k.), T.Bietkis (12 tšk., 5 rez. p.), A.Šaulys (12 tšk.), R.Vainikevičius (7 tšk.), J.Pocius (7 tšk.) ir V.Stankevičius (3 tšk., 8 atk. k.).

„Hidraulinių Sistemų“ gretose pasižymėjo L.Čekavičius (22 tšk., 9 atk. k.), T.Vainoris (10 tšk., 12 atk. k., 2 bl.), M.Valaitis (10 tšk.), I.Krukonis (9 tšk., 11 atk. k., 7 rez. p., 5 per. k.), M.Petrauskas (9 tšk., 5 išpr. pr.), K.Čepanonis (6 tšk.) ir S.Klimkevičius (3 tšk.).

„Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės pusfinalyje „Sporto Manija“ susikaus su „Sporto Spalvomis“.

„Agentus“ nesuspėjo paskui „Sporto Maniją“ (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 23:46 val.)„Bartukai“ buvo bejėgiai prieš „Sporto manijos“ puolimą (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:33 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ krito prieš „A Komandą“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:23 val.)„Sporto spalvos“ padovanojo „Sporto manijai“ vietą finale (2016 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:25 val.)Emocijoms nepasidavusi „Sporto manija“ pasiekė auksinę pergalę (2016 gegužės 30 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Sporto manija“ įveikė „Omegą“ (2016 gegužės 16 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pranyko „DNC“ šešėlyje (2016 gegužės 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ pervažiavo „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 gegužės 18 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Akademija“ (2016 gegužės 13 d., penktadienis, 22:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ daugiau negu dvigubai sutriuškino „ITAB Novena“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:37 val.)