Kauno TPMC ‒ 2 vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2020 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno TPMC ‒ 2 susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (82:61)

2020 spalio 07 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 929

Trečiadienį, Spalio 7 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko „Laikinosios sostinės“, mažosios taurės, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko vietos Kauno TPMC – 2 ir svečiai BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“.

Rungtynių pradžia buvo ganėtinai nerezultatyvi, nors ekipos stengėsi palaikyti greitą žaidimo tempą, įsivažiuoti pavyko tik įpusėjus kėliniui. 3 D. Rinkūno tolimi metimai leido šeimininkams užbaigti pirmąjį kėlinį 4 taškų pranašumu – 20:16.

Antrąjį kėlinį uraganiniu puolimu pradėjo Kauno TPMC – 2 krepšininkai, kurie per visą ketvirtį pelnė 25 taškus, kai tuo tarpu varžovai sukrapštė vos 12 ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi – 45:28.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie po truputį mažino atsilikimą, įpusėjus kėliniui ekipas skyrė 8 taškai, tačiau keletą sėkmingų atakų surengę Kauno TPMC – 2 vėl atsiplėšė nuo varžovų ir išlaikė turėtą 17 taškų pranašumą – 65:48.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nesiruošė atsipalaiduoti ir toliau demonstravo greitą puolimą bei dėmesingą gynybą. Galutinis rungtynių rezultatas – 82:61 (20:16, 25:12, 20:20, 17:13)

Deividas Prieskienis

Kauno TPMC – 2 sutriuškino KM „Žalgiris“ 2005“ (111:72) (2020 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Omega“ turėjo pripažinti BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipos pranašumą (2020 spalio 05 d., pirmadienis, 20:31 val.)„GZP“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2020 spalio 21 d., trečiadienis, 22:11 val.)Po atkaklios kovos BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ 2005 (89:80) (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 22:03 val.)„Audrupio ‒ Bonauto.lt“ nesunkiai įveikė „Be derinių“ komandą (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 18:45 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ po permainingos kovos įveikė „Hidraulinės sistemos“ krepšininkus (2020 spalio 18 d., sekmadienis, 19:05 val.)E. Kalugino dėjimu pažymėtose rungtynėse „Kauno TPMC ‒ 2“ be vargo nugalėjo „Be derinių“ ekipą (2020 spalio 12 d., pirmadienis, 21:38 val.)„UNO“ penketukas du kėlinius atsilaikė prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 spalio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2020 čempionai tapo „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipa (2020 spalio 27 d., antradienis, 23:44 val.)