BC „Game On“ vs Ariogalos „Urta“ (86:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Šešioliktfinalį pasiekė „Game on“, atkaklioje serijoje įveikę „Urtą“

2022 balandžio 03 d., Sekmadienis, 17:43 val., peržiūros: 355

Balandžio 3 dieną LSMU sporto salėje įvyko II lygos 1/32 etapo rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Game on" priemė svečius Ariogalos "Urtą". Pirmas serijos rungtynes rezultatu 77:72 buvo laimėję "Urta".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 2:0 pirmavo "Game on". Tik ketvirtą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė "Urta" (6:1). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Urta" paprašė minutės pertraukėlės (12:4). Antroje kėlinio pusėje "Urta" prisivijo varžovus, o komandos žaidė nerezultatyviai (13:12).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes vieno taško persvarą turėjo "Game on" (19:18). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Game on" persvara buvo padidėjusi iki 10 taškų (30:20), o "Urta" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Urta" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (37:32).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos apsikeitė po dvitaškį (39:34). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Game on" persvara aptirpo iki vieno taško, o "Game on" paprašė minutės pertraukėlės (42:41). Kėlinio pabaigoje "Game on" išlaikė trapią persvarą (52:50).

Ketvirto kėlinio antrą minutę "Game on" padidino persvarą iki penkių taškų (57:52). Ketvirtą minutę tritaškį pataikė "Game on", o "Urta" paprašė minutės pertraukėlės (60:52). Antroje kėlinio pusėje "Game on" daugiausiai tritaškių pagalba nutolo iki 13 taškų, bet devintą minutę "Urta" vėl priartėjo (72:65). Pagrindinis laikas baigėsi penkių taškų "Game on" persvara ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Pratęsime "Game on" žaidė truputi geriau ir laimėjo rungtynes rezultatu 86:75.

Tomas Stoškus

Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)Pirmose 1/32 etapo rungtynėse „Game on“ turėjo pripažinti „Urtos“ persvarą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)Antrąją pusę užtikrtintai laimėję BC „Game on“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:19 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)