Kauno technikos kolegija vs Kauno TPMC ‒ 2 (48:72)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:36 val., peržiūros: 1463

Gruodžio 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technikos kolegija“ priemė svečius „Kauno TPMC ‒ 2“. „Kauno technikos kolegija“ buvo laimėjusi vieną kartą ir šešis kartus buvo pralaimėjusi. „Kauno TPMC ‒ 2“ savo sąskaitoje turėjo tris pergales ir keturis pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno technikos kolegija“. Trečią minutę šeimininkai buvo priekyje rezultatu 7:2. Šeštą minutę šeimininkai buvo priekyje 14:7, o spurtą pradėjo „Kauno TPMC ‒ 2“. Jo metu svečiai pelnė šešis taškus be atsako (14:13). PAskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių priekyje buvo „Kauno technikos kolegija“ (22:19).

Antras kėlinys prasidėjo šeimininkų dvitaškiu (24:19). Po jo „Kauno technikos kolegijos“ puolimas užstrigo, o „Kauno TPMC ‒ 2“ pelnė 15 taškų be atsako (24:34). Aštuntą minutę, po ilgos pertraukos taškus pavyko pelnyti „Kauno technikos kolegijai“ (26:34). Visgi kėlinį geriau baigė „Kauno TPMC ‒ 2“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (26:40).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (31:44). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Iš pradžių penkis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC ‒ 2“ (31:49). Paskutinėmis kėlinio minutėmis be klaidų gynėsi „Kauno technikos kolegija“, kuri kartu ir pelnė aštuonis taškus be atsako (39:49).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC ‒ 2“ (39:54). Vėliau komandos žaidė lygiai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 15 taškų (44:59). Vėliau du tritaškius pataikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (44:65). Paskutinėmis minutėmis užtikrintai žaidė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir iškovojo pergalę rezultatu 48:72. „Kauno TPMC ‒ 2“ laimėjo ketvirtą kartą, o „Kauno technikos kolegija“ pralaimėjo septintą kartą.

„Kauno TPMC ‒ 2“ komandos treneris M. Červinskas: „Rungtynių pradžia buvo nervuota, gan sudėtinga iš tikro. Pirmo kėlinio pabaigoje mes supratome, kad mūsų jėga yra masėje. Sužaidėme labiau vyriškesnį žaidimą, kuris ir atnešė mums pergalę.“

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 20 tšk., Rokas Navickas – 6 tšk., Justas Vasaitis – 6 tšk.

Kauno TPMC ‒ 2: Andrius Bubelis – 24 tšk. (16 atk. kam., 9 rezult. perd.), Mantas Birutis – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Rokas Jazbutis – 12 tšk.

KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„BK Centre – 2“ įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2017 sausio 21 d., šeštadienis, 15:06 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Return“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:33 val.)BC „Straight“ lengvai susitvarkė su „Kauno technikos kolegijos“ ekipa. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:47 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)