KK „Žaibas“ vs DK-Team (82:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“

2022 sausio 27 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 482

Ketvirtadienį, sausio 27 – ąją dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje , įvyko II lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai KK „Žaibas“ ir svečiai DK-Team. Rungtynėse KK „Žaibas“ didelio pasipriešinimo nesulaukė, dar iki ilgosios pertraukos susikrovė solidų pranašumą ir laimėjo rungtynes triuškinamu rezultatu 82:66 (19:09, 13:15, 26:17, 24:25).

Pirmojo kėlinuko pradžia nebuvo labai rezultatyvi, o komandos kurį laiką žaidė lygiai. Vis tik jau antrojo ketvirčio metu KK „Žaibas“ pademonstravo kur kas kokybiškesnę gynybą ir sparčiai tolo. Skirtumas dabar augo su kiekviena minute, DK-Teamekipa buvo visiškai nepasiruošusi varžovų spaudimui, dažnai klydo, o prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai jau turėjo labai solidų pranašumą 32:24.

Po ilgosios pertraukos skirtumas jau nebeaugo taip sparčiai, KK „Žaibas“ komanda kiek atsipalaidavo gynyboje ir leido varžovams lengviau rinkti taškus. Tuo tarpu patys KK „Žaibas“ krepšininkai puolime stengėsi žaisti gražiai ir vien dėl to prarado ne vieną progą pelnyti lengvus taškus. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, abi komandos suprato, kad nugalėtojas jau aiškus. Susitikimas baigėsi rezultatu 82:66.

7 išpr. praž.

„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)„Ažytėnai“ antroje rungtynių dalyje nukovė „DK-Team“ (99:72) (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:02 val.)Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)