DK-Team vs MB „Užveža“ (52:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus prieš „DK-Team“

2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 379

Trečiadienį, vasario 2 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „II“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „DK-Team“ bei svečių MB „Užveža“.

Rungtynes komandos pradėjo gana sunkiai ir strigo puolime. Bet kiek geresne rungtynių pradžia galėjo džiaugtis svečių ekipa, kuri įgijo šešių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:18. Antrojo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė gana panašiai. MB „Užveža“ ekipa nedideliais žingsniais toliau tolo nuo savo varžovų ir ketvirčiui įpusėjus, įgijo devynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „DK-Team“ ekipai pavyko gerokai apkarpyti savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:31.

Trečiojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai itin strigo puolime ir per šešias minutes nesugebėjo sukrapštyti nei vieno taško, o tuo pasinaudojo svečiai ir įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „DK-Team“ ekipai pavyko pelnyti taškų, tačiau skirtumas tarp komandų nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 35:49. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir MB „Užveža“ ekipa iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 52:75.

Justinas Mozerskis

„Ažytėnai“ antroje rungtynių dalyje nukovė „DK-Team“ (99:72) (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:02 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„UNO“ antroje rungtynių pusėje perlaužė rungtynes ir įveikė MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 22:51 val.)„MB „Užveža“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkus (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„Sparta“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „DK-Team“  (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:43 val.)„MB „Užveža“ įtikinamai nugalėjo „Sparta“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Užveža“ lengvai įveikė „Game On“ komandą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 17:18 val.)