DNC vs Uno (78:72)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą

2016 rugsėjo 26 d., Pirmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1164

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Kauno mero taurės 2016“ rungtynės, kuriose jėgas išbandė „DNC“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „UNO“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie greitai įgijo penkių taškų pranašumą ( 7:2), tačiau „Uno“ ekipa mažais žingsniukais ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:12). A.Gediminas smeigė antrą tritaškį metimą ir K.Meiliūnas prisidėjo taškais, kur „DNC“ ekipa vėl atitrūko nuo varžovų ( 16:12). Likus žaisti apie dvi minutes A.Olberkis surengė taiklių metimų seriją ir sumažino skirtumą iki minimalaus – 19:18.

Antrą kėlinuką vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir surengė spurtą 7:0 ( 26:20). Vis dėlto, „Uno“ nežadėjo taip lengvai paleisti varžovų ir didelio noro dėka išlygino rezultatą ( 29:29). Abejose komandose buvo susirinkę negausiai žaidėjų ir pas svečius pasirodė pirmasis nuovargis, kur šeimininkai surengė keletą greitų atakų ir vėl atitolo nuo varžovų ( 37:29). „DNC“ iki ilgosios pertraukos išlaikė susikrautą pranašumą – 44:36.

Po ilgosios pertraukos „Uno“ greitai sumažino skirtumą perpus, tačiau vėl greitos atakos šeimininkų atstatė pranašumą ( 49:40). Po minutės pertraukėlės „Uno“ atsigavo po šalto dušo ir vedami Andriaus Olberko per keletą minučių sumažino skirtumą iki minimalaus ( 49:48). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir žaidė lyg ant bangos, kur po ilgos pertraukos persvėrė rezulatą į savas rankas ( 52:57). Per likusį laiką „Uno“ ekipai nepavyko išlaikyti pranašumo savose rankose ir „DNC“ prieš lemiamą ketvirtį išlygino rezultatą – 58:58.

Lemiamą kėlinuką šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 8:0 ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 66:58). „Uno“ suaktyvino savo gynybą, kur leido prisivyti varžovus iki keturių taškų, tačiau Karolis Meiliūnas puikiai išnaudojo savo greitį prieš varžovus , kur leido šeimininkams vėl atitolti. Likus žaisti apie keturias minutes „Uno“ kilo į lemiamą šturmą, kur panaikino deficitą iki trijų taškų ( 75:72). A.Gedimino taiklus tritaškis metimas sudėliojo visus taškus į vietą ir „DNC“ šventė sunkią pergalę, rezultatu – 78:72

DNC: Andrius Gedminas – 18 tšk., Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Donatas Budginas – 14 tšk., Ignas Grigaravičius – 13 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 12 tšk. (19 atk. kam.)

Uno: Andrius Olberkis – 23 tšk., Donatas Maciulevičius – 18 tšk. (9 rezult. perd.), Rolandas Tamošiūnas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Gintaras Dirkstys – 15 tšk. (14 atk. kam.)

Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte (2016 rugsėjo 21 d., trečiadienis, 22:15 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)