Uno vs Kauno technikos kolegija (77:59)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 21 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pasinaudoję varžovų klaidomis „UNO“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę sezono starte

2016 rugsėjo 21 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 1207

Trečiadienį, rugsėjo 21 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ A pogrupio rungtynės, tarp vietos „UNO“ ir svečių „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkų. Abiems ekipoms tai buvo pirmosios rungtynės šiame sezone.

Susitikimo pradžioje pirmieji sezono starto jaudulį įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai, kurie, daugiausia G. Kačiušio pastangų dėka, įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo 3:10. Tada kelių minučių atkarpą „UNO“ laimėjo 11:0 ir nuo to momento iniciatyvos nepaleido iki rungtynių pabaigos. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai buvo priekyje 19:14.

Ir toliau svečių ekipos žaidėjas G.Kačiušis talžė varžovų gynybą taikliais metimais. Šio žaidėjo vedini „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkai prisivijo varžovus 27:24, tačiau klaidos antroje kėlinuko pusėje svečiams sutrukdė išsilaikyti kovoje. A.Olberkis ir G.Dirkstys inicijavo šeimininkų spurtą, jiems puikiai padėjo po krepšiu karaliavęs M.Gailiūnas ir įpusėjus susitikimui „UNO“ jau pirmavo 42:25.

Trečiajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, ir toliau „UNO“ ekipa sėkmingai išnaudojo savo priekinę liniją, o „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkams priartėti nepavyko dėl didelio klaidų skaičiaus. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 61:40.

Ketvirtajame kėlinuke puikią atkarpą sužaidė svečių ekipos žaidėjai L.Senkus ir J.Vasaitis, po kurių metimų rezultatas sušvelnėjo iki 71:56, tačiau „UNO“ greitai vėl atsitiesė, o rungtynes vainikavo šeimininkų krepšininkas G.Dirkstys, užbaigęs vieną paskutinių rungtynių atakų dėjimu iš viršaus. Galutinis rungtynių rezultatas 77:59 „UNO“ komandos naudai.

Po rungtynių „UNO“ komandos krepšininkas D.Maciulevičius taip pakomentavo rungtynes: „vyrai prieš jaunimą tiesiog sužaidėm. Žaidėm per aukštus žmones, ko pasekoje iškovota pergalė. Matosi, kad naujai surinkta varžovų komanda, tik keli matyti žmonės iš praeito sezono pas juos, matėsi, kad susižaidimo trūko pas juos“.

Vienas naudingiausių rungtynių žaidėjų A.Olberkis dar pridūrė, kad „mums dar trūksta sportinės formos ir tikimės įgauti ją iki 30+ lygos pradžios“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Uno: Modestas Gailiūnas – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Andrius Olberkis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Gintaras Dirkstys – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kauno technikos kolegija: Gvidas Kačiušis – 17 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Parvalkevičius – 10 tšk., Justas Vasaitis – 8 tšk.

Permainingose rungtynėse „UNO“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:43 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)„Ice“ be gailesčio susidorojo su „Kauno technikos kolegija“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 23:29 val.)