Kauno liberalai vs Elektrėnų „Pastolinis“ (66:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 22:33 val., peržiūros: 1484

Vasario 23 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno liberalai“ priemė svečius Elektrėnų „Pastolinį“. „Kauno liberalai“ buvo iškovoję šešias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. Elektrėnų „Pastolinio“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir septyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes rezultatu 5:1 pirmavo „Kauno liberalai“. Netrukus Elektrėnų „Pastolinis“ pasivijo varžovus (5:5). Šeštą minutę komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (8:8). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Kauno liberalai“ (15:8). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė Elektrėnų „Pastolinis“, kuris sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (17:13).

Antro kėlinio pradžioje komandas skyrė keturi taškai (19:15). Vėliau 14 taškų be atsako pelnė Elektrėnų „Pastolinis“, po kurių svečiai įgijo 10 taškų persvarą (19:29). Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečių persvara pradėjo mažėti. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik keturi taškai (29:33). Taikliais baudų metimais kėlinio pabaigoje „Kauno liberalai“ pasivijo varžovus, bet visgi Elektrėnų „Pastolinis“ baigiantis kėlinio laikui išsiveržė į priekį (33:35).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Kauno liberalai“. Sužaidus keturias minutes jie turėjo šešių taškų persvarą (43:37). Visgi Elektrėnų „Pastolinis“ neleido varžovams atitolti. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trys taškai (47:44). Penki iš eilės pelnyti „Kauno liberalų“ taškai padidino jų persvarą iki aštuonių (52:44), bet baigiantis kėliniui taiklus svečių tritaškis paliko liberalams penkių taškų pranašumą (52:47).

Trečią ketvirto kėlinio minutę komandas skyrė septyni taškai (56:49). Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė septyni taškai (50:43), o netrukus minutės pertraukėlės paprašė Elektrėnų „Pastolinis“. Po jos svečiai pataikė tritaškį (60:56). Svečiai vijosi šeimininkus ir likus minutei rezultatas tapo lygus. Visgi netrukus „Kauno liberalai“ išsiveržė į priekį (66:64), o likę Elektrėnų „Pastolinio“ metimai buvo netaiklūs ir pergalę iškovojo „Kauno liberalai“. „Kauno liberalai“ iškovojo septintą pergalę, o Elektrėnų „Pastolinis“ pralaimėjo aštuntą kartą.

„Kauno liberalų“ treneris R.Miladauskas: „Rungtynės buvo klampios, labai nervingos. Mes jas pradėjome šiek tiek atsipalaidavę, varžovams daug kamuolių leidome atkovoti puolime, daug kartų kartoti metimus rungtynių pradžioje. Labai sunku buvo susiimti po tokios rungtynių pradžios. Vėliau susiėmėme, o varžovams ne į naudą buvo nervai. Labai daug nervavosi varžovai, daug energijos išeikvojo tam. Tai ir lėmė mūsų pergalę.“

Kauno liberalai: Tadas Ališauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 12 tšk., Gytis Rūkas – 11 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 17 tšk., Marius Kaminskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 13 tšk.

„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Po inirtingos kovos „Kauno TPMC ‒ 2“ patiesė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 20:50 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)„Huawei“ tarsi per treniruotė susidorojo su Elektrėnų „Pastolinis“ krepšininkais (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:26 val.)