Skroblų alėja vs Alta transportas (86:101)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alta transportas“ susitvarkė su „Skroblų alėja“

2022 gegužės 11 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 609

Trečiadienį, gegužės 11 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos pusfinalio trečiosios varžybos tarp šeimininkų – „Skroblų alėja“ bei svečių - „Alta transportas“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečiu spurtu 2:11, šeimininkai sunkiai pataikė į krepšį ir tik sužaidus 4 minutes jiems pavyko prasimušti ir taikliau pataikyti į krepšį. Sužaidus dar 5 minutes komandos žaidė apylygiai.Likus iki ketvirčio pabaigos kelioms sekundėms svečiai surengė vėl spurtą – 17:24. Antrajame ketvirtyje šeimininkams sunkiai sekėsi stabdyt įsismarkavusius varžovus. Gynyboje nepavyko susikalbėti, todėl praleido nemažai laisvų metimų. Tuo pačiu puolime irgi sunkiai sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybą, tad to pasekoje „Skroblių alėja“ baigiantis pirmai rungtynių atsilikinėjo rezultatu – 38:50.

Trečiajame ketvirtyje ypatingų pasikeitimų komandų žaidime neįvyko. Toliau rungtynės klostėsi sava vaga. Nor sir šeimininkams pavykdavo surengti sėkmingas atakas, tačiau jie vis strigo gynyboje.Tuo tarpu svečiai pasinaudojo priešininkų klaidomis ir vis labiau tolo. Kėlinys baigėsi rezultatu – 56:72. Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai nesiruošė nuleisti rankų ir energingai stengėsi kovoti dėl pergalės, tačiau šiandien stipresni buvo priešininkai, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu – 86:101.

Tautvydas Žioba

„Alta transportas“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Skroblų alėja“ ekipą (2022 gegužės 03 d., antradienis, 22:02 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Alta transportas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2021 lapkričio 11 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Alta transportas“ turėjo stipriai pavargti dėl pergalės (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:48 val.)„Alta transportas“ įtikinamai įveikė „UNO“ (105:81) (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Alta transportas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Pusė velnio“ (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:30 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ nesunki „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Skroblų alėja“ krepšininkus (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė SK „Mattas“ ir apgynė čempionų titulą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 22:04 val.)„Alta transportas“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:01 val.)