Uno vs LSMU VА & Statybų vizija (51:63)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Vos penkiese susirinkę „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai įveikė „Uno“ ekipą

2017 sausio 25 d., Trečiadienis, 22:37 val., peržiūros: 1268

Sausio 25 dieną, trečiadienį, įvyko „ORIONAS“ 30+ lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Uno“ bei svečių statusą turėjusių – „LSMU VA & Statybų vizija“ komandų. Svečių ekipa į rungtynes susirinko labai sunkiai – penktasis žaidėjas aikštėje pasirodė jau tik tuomet kai rungtynės turėjo būti prasidėjusios, tačiau, tai nesutrukdė svečiams pateikti mažos staigmenos ir išsivežti pergalę iš „Uno“ komandos aikštelės laimint rungtynes rezultatu 51:63 (16:14; 10:10; 13:20; 12:19).

Rungtynės prasidėjo ganėtinai chaotišku žaidimu aikštėje, o tokiame žaidime geriau sekėsi taikliai tritaškius metusiems svečiams (5:9). Vedini puikiai komadai vadovavusio M. Kleizos svečiai neketino atiduoti iniciatyvos varžovams ir likus žaisti trys minutes iki pirmojo kėlinio pabaigos pirmavo šešiais taškais (8:14). Vis dėl to, „Uno“ žaidėjai per likusias kėlinio minutes sugebėjo surengti spurtą 8-0, o tai jiems po pirmojo ketvirčio leido būti priekyje – 16:14.

Antrajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, o sužaidus puse kėlinio skirtumas tarp komandų nesikeitė – šeimininkai pirmavo dviejų taškų persvara (20:18). Keturi iš eilės pelnyti R. Tumpos taškai šeimininkams leido įsiveržti į priekį rekordiniu šiose rungtynėse skirtumu (24:18), tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „svarstyklės“ ir vėl susvyravo į kitą pusę – „LSMU VA & Statybų vizija“ kėlinį užbaigė užtikrinčiau ir prieš trečiajį kėlinį turėjo tą patį dviejų taškų deficitą – 26:24.

Trečiajį kėlinį spurtu 0-9 pradėjo „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai. Tai privertė šeimininkus prašyti minutės pertraukėlės (26:33). Po pasitarimo „Uno“ žaidėjai pelnė penkis taškus be atsako (31:33), bet varžovai netrukus ir vėl trūktelėjo į priekį (34:40). Negana to, prasidedant paskutinei trečiojo ketvirčio minutei, svečių persvara pasiekė jau dviženklę (34:44). R. Miliausko pastangomis „Uno“ žaidėjai prieš lemiamą ketvirtį kiek aptirpdė savo atsilikimą – 39:44.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei trys minutes, komandas skyrė jau tik vienas taškas (47:48), tačiau persverti rezultatą į savo pusę šeimininkas nesisekė. Likus žaisti trys minutes iki rungtynių pabaigos, J.Janickas smeigė labai svarbų tritaškį metimą ir išvedė savo komandą į priekį šešiais taškais (49:55). „Uno“ žaidėjų bėdos tuo nesibaigė – „LSMU VA & Statybų vizija“ išnaudodama varžovų klaidas rezgė vieną rezultatyvią ataką po kitos ir pabėgo į priekį vienuolikos taškų persvara (49:60). Šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau nesėkmingai – „LSMU VA & Statybų vizija“ žaidėjai šventė kiek netikėtą pergalę rezultatu 51:63.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas, „LSMU VA & Statybų vizija“ komandos vidurio puolėjas Juozas Kajokas manė, jog rungtynes laimėti padėjo didesnė komandos patirtis:

Susirinkom paskutinę minutę penkiese, keitimų neturėjom, todėl išnaudojome savo galbūt patirtį sakyčiau, nes komanda priešininkų tikrai neišnaudojo daug progų, turėjo daug aukštų žmonių, greitų žmonių, metikų arba nesusižaidimo problemos arba dar kažkokios kitokios, o mes tiesiog džiaugiames pergale.

Tuo tarpu „Uno“ komandos vyriausiasis treneris Gediminas Šuklevičius teigė, jog pralaimėjimą lėmė ilga pertrauka be krepšinio:

Per didelė pertrauka be krepšinio iš tiesų, jau pusantro mėnesio nelošėm visai ir nesusikaupėm, nepataikėm savo metimų, neapsigynėm. Turėjom laimėt. Yra kaip yra.

„Uno“: Rokas Tumpa – 12 tšk., Andrius Olberkis – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Rimvydas Miliauskas – 10 tšk.

„LSMU VА & Statybų vizija“: Mantas Kleiza – 23 tšk., Juozas Kajokas – 15 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Jonas Janickas – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Antroje rungtynių pusėje „LSMU VА & Statybų vizija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:25 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmusi „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Agentus“ ekipos. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 06:41 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 21:18 val.)Per pirmą kėlinį 19 taškų pelnęs Marius Petrauskas išvedė „LSMU VA & Statybų viziją“ į pergalę (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)