Coca Cola vs Gėlių bankas (77:61)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 1323

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Coca-cola“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Gėlių bankas“.

Rungtynes abi komandos pradėjo taškas į tašką ( 5:5), tačiau pirmieji spurtą surengė „Coca-cola“ ekipa, kuri įgijo 5 taškų pranašumą. Vis dėlto, „Gėlių bankas“ ekipai pavyko susitvarkyti su gynyba ir sumažino skirtumą iki minimumo. Per likusį laiką šeimininkai atstatė turėtą trijų taškų pranašumą ,kurį išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 14:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem tolimais metimais K.Folkmano , tačiau T.Gudas toliau tempė į priekį savo ekipą ir rezultatas lygus ( 18:18). Komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis. T.Gudas toliau buvo sunkiai įkandamas riešutėlis puolime , kur draskė varžovų gynybą ( 34:30). Kėlinuko pabaigoje „Gėlių bankui“ pavyko persverti rezultatą į savas rankas, bet tailus V.Stočkaus tritaškis metimas išvedė šeimininkus į priekį – 37:35.

Po ilgosios pertaukos „Coca-cola“ įjungę aukštesnę pavarą, kur per keletą minučių susikrovė 11 taškų pranašumą ( 48:37). Po minutės pertraukėlės svečiams niekaip neapvyko susitvarkyti gynyboje, o šeimininkai toliau didino pranašumą ( 60:42). Trečio kėlinuko pabaigoje „Coca-cola“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 64:44.

Ketvirtame kėlinyje „Gėlių bankas“ pradėjo „sausa“ 7:0 ir skirtumas ištirpo iki 13 taškų ( 64:51). „Coca-cola“ tik šeštąją žaidimo minutę atsidarė taškus šiame kėlinyje. Šeimininkai greitai atsigavo po taškų bado, kur su kiekviena ataka didino pranašumą. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai neišbarstė atotrūkio ir iškovojo pergalę, rezultatu – 77:61.

Coca Cola: Vytautas Stočkus – 31 tšk., Tomas Gudas – 28 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 13 išpr. praž.), Tadas Narankevičius – 7 tšk.

Gėlių bankas: Saulius Kepežinskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 9 išpr. praž.), Rolandas Stagniūnas – 13 tšk., Karolis Armalis – 12 tšk., Karolis Folkmanas – 11 tšk. (16 atk. kam.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)