Hidraulinės sistemos vs Sporto manija (58:87)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“

2016 spalio 03 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1028

Pirmadienį, spalio 3 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ D. pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Sporto manijos“ ekipų. Visas rungtynes dominavusi „Sporto manija“ įveikė varžovus solidžiu skirtumu. 58:87 (12:18, 15:28, 14:14, 17:27).

Pirmuosius šešis taškus „Sporto manijos“ gretose pelnė K.Pupinis iškart išvedė savo komandą į priekį, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau A.Šukys savo taikliais tolimais šūviais ir vėl išvedė svečius į priekį, kurie baigė kėlinuką turėdami šešių taškų pranašumą (12:18). Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavusi „Sporto manija“ susikrovė jau dviženklį atotrūkį. Artėjant ilgajai pertraukai svečių krepšininkai sustoti neketino ir pasinaudodami vidiniai „Hidraulinių sistemų“ tarpusavio nesutarimais užbaigė pirmą rungtynių pusę aštuoniais taškais iš eilės, taip įgydami devyniolikos taškų pranašumą. 27:46.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ parodė šiokį tokį atsigavimą ir žaidimą išlygino. Abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis atkarpomis, todėl skirtumas tarp jų išliko analogiškas buvusiam po dviejų kėlinių (41:60). Vis tik, paskutinis kėlinukas tik parodė, jog aiškus šio susitikimo favoritas yra „Sporto manija“. Jau nuo pat pradžių spurtavę svečiai dar labiau atitrūko. Kiek vėliau „Hidraulinės sistemos“ sužaidė rezultatyvią atkarpą ir kiek sušvelnino deficitą, tačiau tai buvo tik lašas jūroje, nes čia pat prabilę „Sporto manijos“ snaiperiai padėjo galutinį tašką rungtynėse ir šventė solidžią pergalę rezultatu 58:87.

„Hidraulinės sistemos“: Marius Šumlinskas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Marius Petrauskas – 11 tšk., Ignas Plečkaitis – 11 tšk.

„Sporto manija“: Mantas Kudirka – 17 tšk. (7 perimt. kam.), Leonardas Ivanovas – 16 tšk., Karolis Pupinis – 15 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd.), Andrius Šukys – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 12 tšk.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Jau po truputį pradėjome žaisti. Čia jau buvo daugiau rungtynių, tai pradėjome žaisti. Na, o kiek varžovai leido, tiek ir sumetėme“.

Po nesėkmės Vitalijus Kirilovas sakė: „Varžovai šiandien labai stipriai sutaršė. Kažkaip nepaėjo, žaidėjai atėjo per daug atsipalaidavę, nebuvo koncentracijos, prasidėjo eiliniai apsižodžiavimai. Po to lyg tai ir bandėme kabintis, tačiau nepaėjo. Varžovas, aišku, žinomas, bet, sakyčiau, geriau dabar normaliai „prasleisti“, negu kokiame sezono viduryje, per svarbias rungtynes“.

Tritaškiais prapliupusi „Sporto manija“ nugalėjo „Lemoros“ krepšininkus (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:04 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:56 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)