BC „Boom“ vs Sporto manija (62:87)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Didysis finalas
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sporto manija“ laimėjo Kauno mero Didžiosios taurės 2016 pirmą vietą

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 1219

Spalio 23 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Kauno mero Didžiosios taurės 2016 finalo rungtynės, kuriose BC „BOOM“ kovėsi prieš „Sporto maniją“.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „BOOM“ (5:0). Vėliau komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Sužaidus pirmas aštuonias minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (16:11). Netrukus „BOOM“ padidino persvarą dar trim taškais (19:11). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Sporto manija“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki trijų taškų (19:16).

Antro kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Sporto manija“ (19:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „BOOM“ turėjo keturių taškų persvarą (26:22). Jų puolimas visiškai užstrigo, o „Sporto manija“ netrukus pasivijo varžovus ir pralenkė. Sužaidus pirmus du kėlinius komandas skyrė aštuoni taškai (26:34).

Po ilgosios pertraukos „Sporto manija“ toliau didino pranašumą. Ketvirtą minutę komandas skyrė 15 taškų (29:44). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (33:51). Per likusį laiką „BOOM“ šiek tiek sumažino varžovų pranašumą (44:59).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui vis dar solidžią persvarą turėjo „Sporto manija“ (52:70). Septintą minutę, po „Sporto manijos“ spurto komandas skyrė 23 taškai (54:77). „Sporto manija“ išsaugojo pranašumą ir neleido varžovams atkūrti intrigos.

Rungtynių interviu VIDEO skiltyje...

BC „Boom“: Andrius Urmulevičius – 12 tšk., Paulius Mitkus – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Kručas – 10 tšk.

Sporto manija: Leonardas Ivanovas – 17 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kudirka – 14 tšk., Karolis Pupinis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Elvinas Kaluginas – 10 tšk., Donatas Gudeliauskas – 10 tšk.

„Sporto Manija“ įrodė savo pranašumą prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:52 val.)Tritaškiais prapliupusi „Sporto manija“ nugalėjo „Lemoros“ krepšininkus (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo įveikė „Galerą“ (2016 spalio 04 d., antradienis, 21:55 val.)BC „Gazuotas pienas“, kovoje dėl pirmos vietos grupėje įveikė BC „Boom“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:24 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)