Alaina & Limobus vs Hidraulinės sistemos (38:92)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą.

2017 vasario 07 d., Antradienis, 02:25 val., peržiūros: 1614

Pirmadienį, vasario 7 dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje įvyko įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Alaina & Limobus" ir svečiuose žaidę "Hidraulinės sistemos" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Hidraulinių sistemų" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsivežti į priekį rezultatu – (11:24). Antrame kėlinyje svečiai dar labiau padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 22 taškai – (24:46). Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, "Hidraulinės sistemos" toliau užtikrintai tolo nuo savo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (38:92).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Alaina & Limobus" ekipai, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus – (2:2). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko šiek tiek atsiplėšti – (5:9). Antroje kėlinio dalyje sužaidus dar apie minutę "Alaina & Limobus" ekipai pavyko išlyginti rezultatą – (9:9). Bet tai buvo paskutinis kartas, kada rezultatas tarp komandų buvo lygus. Per likusį laiką svečiai sugebėjo laimėti atkarpą – (2:15) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:24).

Antrasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo "Hidraulinių sistemų" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes padidinti skirtumą dvigubai – (17:34). Antroje kėlinio dalyje svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (7:12) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:46).

Trečiasis kėlinys buvo pats prasčiausias "Alaina & Limobus" ekipai. Šeimininkai sugebėjo pralošti kėlinį rezultatu – (5:22) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:68).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas. Svečiai toliau neatsipalaidavo, žaidė savo žaidimą, laimėjo kėlinį rezultatu – (9:24) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (38:92).

Alaina & Limobus: Remigijus Snieškus – 8 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Grėbliauskas – 5 tšk., Vytautas Jakelis – 5 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Klimkevičius – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Liudas Čekavičius – 16 tšk. (12 atk. kam.), Martynas Kudakas – 15 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Mantas Šumlinskas – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo pasiekė finalą (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 22:28 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)