Acme vs Alaina & Limobus (68:40)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Acme“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Alaina & Limobus“ ekipos

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 1231

Sekmadienį, vasario 19 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, Mažosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Acme“ (6-8) ir svečių „Alaina & Limobus“ (1-14) ekipų.

Nors rungtynių pradžioje „Alaina & Limobus“ įsiveržė į priekį 1:4, tačiau „Acme“ į tai atsakė spurtu 7:0 ir po J. Krasausko dvitaškio šeimininkai pirmavo 8:4. Ir toliau visas rungtynių vadžias savo rankose išlaikę „Acme“ krepšininkai po tikslaus K. Ignatavičiaus tolimo mėtimo buvo priekyje 17:8.

Antrajame kėlinuke taiklūs R. Snieškaus ir T. Tamaliūno metimai sumažino „Alaina & Limobus“ ekipos deficitą vos iki trijų taškų 22:19. Tačiau šeimininkai labai greitai atsitiesė ir daugiausia V. Žukausko metimų dėka įpusėjus rungtynėms pirmavo 31:24.

Trečiajame kėlinuke visiškai sustojo „Alaina & Limobus“ ekipos puolimas, kuo puikiai pasinaudojo „Acme“. Po taiklaus A. Kmitos tritaškio šeimininkai jau buvo priekyje 46:26. Kėlinuko pabaigoje svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą iki 48:32.

Paskutiniajame kėlinuke po V. Žukausko šešių paeiliui taškų „Acme“ iškart padidino savo persvarą iki 54:32. Ir toliau rungtynėse aikštelės šeimininkai vis didino savo persvarą, o rungtynes laimėjo rezultatu 68:40 (17:8, 14:16, 17:8, 20:8).

Acme: Viktoras Žukauskas – 21 tšk. (10 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Audrius Kmita – 14 tšk., Gintas Brazaitis – 13 tšk. (16 atk. kam.), Karolis Ignatavičius – 10 tšk.

Alaina & Limobus: Remigijus Snieškus – 14 tšk. (11 atk. kam.), Julius Povilaitis – 7 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Andrijonas – 6 tšk. (11 atk. kam.)

„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„KTU“ turėjo vargo prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Enerstena“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Automokykla.lt“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:32 val.)„automokykla.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Alaina & Limobus“ komandos pasipriešinimą (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:15 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)