Vilmista vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (76:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“

2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 395

Gruodžio 16 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ ir „Menų kambarys & BC “Rhino“. Rungtynes laimėjo „Menų kambarys & BC “Rhino“ rezultatu 76:94 (19:26, 12:23, 22:26, 23:19).

Rungtynes geriau pradėjo „Menų kambarys & BC “Rhino“ komanda. Pastarieji per pirmas tris minutes susikrovė 10 taškų pranašumą ir laikė jį kiek daugiau nei pusę kėlinio. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai atrado puolime savo gerokai už varžovus aukštesnį puolėją, kurio pagalba pavyko atrasti spragų varžovų gynyboje ir sušvelninti rezultatą iki 19:26. Antrojo kėlinio pradžioje „Menų kambarys & BC “Rhino“ sumetė tris tolimus metimus paeiliui ir atitolo nuo varžovų 18 taškų pranašumu. Likusį kėlinio laiką svečiai puikiai dalinosi kamuoliu ir laikė pranašumą savo rankose, o varžovai turėdami gerokai trumpesnį suolelį tik eikvojo jėgas ir nerado progų užsikabinti. Prieš ilgąją pertrauką rezultatu 31:49 priekyje „Menų kambarys & BC “Rhino“.

Po ilgosios pertraukos išėję „Vilmista“ surengė mini spurtą, po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 12 taškų, tačiau užsikabinti už to šeimininkams nepavyko. Varžovai dviem tolimais metimais nubraukė „Vilmista“ pastangas grįžti į rungtynes ir kėlinuko viduryje jau turėjo 22 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų nepasikeitė 53:75. Paskutiniame ketvirtyje „Menų kambarys & BC “Rhino“ toliau išlaikė savo tempą ir didino pranašumą. Vis gi antroje kėlinio pusėjo svečiai šiek tiek atsipalaidavo ir šeimininkams pavyko pristabdyti varžovų tempą. Rungtynes laimėjo „Menų kambarys & BC “Rhino“ rezultatu 76:94.

10 atk. kam.

Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 18:40 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)Antrame kėlinyje Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ perėmė rungtynių kontrolę ir užtikrintai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ (62:86) (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Puikus rungtynių startas nulėmė „Vilmistos“ pergalę (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:08 val.)