Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Plastena (86:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 338

Lapkričio 7 dieną, Kauno TPMC sporto salėje, susitiko Įmonių lygos komandos „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (šeimininkai) ir „Plastena“ (svečiai).

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 6:0. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, o svečių ekipa skintis kelią pradėjo tolimais metimais. Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ ekipa ir toliau puolė gana sėkmingai ir iki ketvirčio pabaigos pavyko išlaikyti šiokį tokį pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo – 24:20. Antrojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų per daug nekito. Didžiąją ketvirčio dalį komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai komandai nepavyko suregzti kiek sėkmingesnės atkarpos. Rezultatas po dviejų ketvirčių buvo – 37:42.

Po ilgosios pertraukos svečių komanda lipo varžovams ant kulnų ir pradėjo didino savo pranašumą, bet po šeimininkų greitų atakų spurto „Plastena“ komandos treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Ketvirčio pabaigoje „Plastena“ komandai sunkiai sekėsi išlyginti rezultatą, o „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ ketvirtį baigė su 2 taškų pranašumu – 61:59. Lemiamame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Paskutinę minutę „Plastena“ sugebėjo susigrąžinti dviejų taško pranašumą, o „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ paskutinę ataką sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandos prireikė pratęsimo – 74:74.

Pratęsimo metu „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ kontroliavo rungtynes ir iškovojo pergalę, rezultatu – 86:82.

Jonas Snudaitis

Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“ (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)