Rimo & Patikima linija vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (75:116)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“

2022 vasario 16 d., Trečiadienis, 21:53 val., peržiūros: 446

Vasario 16 dieną Kauno kolegijops sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Menų kambarys – BC "Rhino" priemė svečius "Rimo & Patikimą liniją".

Sužaidus pirmas dvi minutes Menų kambarys – BC "Rhino" buvo priekyje rezultatu 2:5. Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki keturių taškų (6:10). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (14:23), o "Rimo & Patikima linija" paprašė minutės pertraukėlės. Sužaidus pirmą kėlinį komandas skyrė 10 taškų (19:29).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes komandas skyrė 14 taškų (22:36). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas sumažėjo iki septynių taškų (29:36).
Septintą minutę Menų kambarys – BC "Rhino" persvara padidėjo (29:42), o minutės pertraukėlės paprašė "Rimo & Patikima linija". Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 19 taškų (33:52).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 20 taškų (40:60). Vėliau komandos žaidė lygiai, likus dviems minutėms komandas skyrė 21 taškas (50:71). Sužaidus tris kėlinius rezultatas buvo 54:78. Ketvirtame kėlinyje Menų kambarys – BC "Rhino" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 75:116.

Matas Ylius

„Coca ‒ Cola“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 20:21 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)„Donelaičio“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:22 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Tik po atkaklios kovos „Promatik“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)