Vilmista vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (63:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje: Menų kambarys- BC-„Rhino“ išvargta pergalė prieš „Vilmista“

2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 395

Antradieni, kovo 21 diena, Kauno technikos profesinio mokymo centre susitiko Įmonių lygos D pogrupio komandos. Šeimininkai: "Vilmista" priėmė svečius-c.

Pirmas kėlinys prasidėjo greitu žaidimu. Abejos komandos bandė pelnyti taškus greitomis atakomis realizuodamos metimus tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos. To pasakoje rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis- 19:14. Antrajame kėlinyje penkiese žaidę šeimininkai pagavo rungtynių ritmą. Realizuodami 10 metimų iš žaidimo "Vilmista" greitai pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu- 40:24. Trečiajame kėlinyje Menų kambarys- BC-"Rhino" panaudojo "spaudimo" taktiką, kuri leido svečiams vėl sugrįžti į rungtynes- 50:45. Ketvirtajame kėlinyje "Vilmista" daug klydo (10kl per 4 kėl). Tuo pasinaudoję svečiai surengė keletą sėkmingų atakų bei įsiveržė į priekį. Ketvirtajame kėlinyje gerą gynybą bei komandinį žaidimą pademonstravę Menų kambarys- BC-"Rhino" nepaleido pranašumo iš rankų bei šventė sunkią pergalę, rezultatu: 63:70 (19:14, 21:10, 10:21, 13:25).

5 perimt. kam.

Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Vilmista“ (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Įmonių lygoje: Vėjų linija & Garliavos duona įveikė Vilmista (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:50 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Lemiamu momentu tiksliau sužaidę Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ pasiekė pergalę (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:11 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)