T.A.D. vs Birštono SC “Olimpas“ (52:82)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

O. Brazdžionio nesulaikiusi „T.A.D.“ ekipa pralaimėjo prieš svečius iš Birštono

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 18:34 val., peržiūros: 291

Sekmadienį, lapkričio 7 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp B pogrupio komandų – „T.A.D.“ bei Birštono SC “Olimpas“.

Rungtynes puikiai pradėjo Birštono SC “Olimpas“, kurie vedini O. Brazdžionio (per kėlinį pelniusio 21 tašką) laimėjo pirmą kėlinuką 31:14.

Antrojo kėlinio pradžioje po T. Virbuko tolimo metimo T.A.D.“ priartėjo iki 23:33. Bet į tai svečiai iškart irgi atsakė tritaškiu ir žaidimas rungtynėse apsilygino. Įpusėjus susitikimui – 32:45.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai sunkiai rinko taškus, o tuo naudojęsis Birštono SC “Olimpas“ didino savo persvarą iki 40:60.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo aštuoniais paeiliui svečių krepšininko K. Juškevičiaus taškais, kurie dar labiau įtvirtino Birštono SC “Olimpas“ persvarą. Galutinis susitikimo rezultatas 52:82 (14:31, 18:14, 8:15, 12:22).

Kęstutis Juškevičius

II lygoje: sunki T.A.D. pergalė prieš Eldažnis & Limobus.lt krepšininkus (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)II lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalyje: KSM '93- Bulvaras pergalė prieš Birštono SC „Olimpas“ (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 14:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)Atkakliame ir permainingame susitikime „Kauno TPMC ‒ 2“ palaužė Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:48 val.)BC „Game On“ po nelengvos kovos palaužė be pergalių likusią „T.A.D.“ ekipą (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)II lygoje: T.A.D. pergalė prieš Titranga ‒ Feniksas (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 21:02 val.)