Birštono SC “Olimpas“ vs KSM '93 ‒ Bulvaras (88:91)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Birštono sporto centras, Kęstučio g. 14, Birštonas, LT-59210

II lygos Didžiosios taurės ketvirtfinalyje: KSM '93- Bulvaras pergalė prieš Birštono SC „Olimpas“

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 14:54 val., peržiūros: 403

Sekmadieni, balandžio 10 diena, Birštono sporto centre įvyko II lygos Didžiosios taurės antrosios ketvirtfinalio varžybos tarp šeimininkų- Birštono SC "Olimpas" bei svečiu- KSM '93- Bulvaras.

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi tiksliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasakoje, rezultatas po pirmojo kėlinio išliko apylygis: 21:27. Antrajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 8 metimus iš žaidimo KSM '93- Bulvaras greitai įgyvo dviženklį pranašumą: 36:47. Trečiajame kėlinyje geras E. Šerpensko žaidimas puolime, leido šiek tiek sušvelninti skirtumą tarp komandų- 62:71. Ketvirtajame kėlinyje Birštono SC "Olimpas" sumažino atsilikimą iki 3 taškų, tačiau svečiai nepaleido koncentracijos, išlaikė minimalią persvarą bei iškovojo pergalę, rezultatu: 88:91 (21:27, 15:20, 26:24, 26:20).

KSM '93- Bulvaras tęsę pasirodymą didžiosios taurės link, kur pusfinalyje susitiks su Neveronys- KKA bei SK "Matas" poros nugalėtoju. Tuo metu Birštono SC „Olimpas“ kausis dėl Mažosios taurės.

Liutauras Lukošenkinas

II lygos aštuntfinalyje: Triuškinanti KSM'93-Bulvaras pergalė prieš UNO (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)II lygos aštuntfinalio rungtynėse: KSM' 93- Bulvaras prieš UNO (2022 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)II lygoje: Užtikrinta KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš ICE (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „KSM '93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Pikenpokas“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90) (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:53 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įrodė pranašumą prieš „Pusė velnio“ ekipą (2022 sausio 24 d., pirmadienis, 20:27 val.)O. Brazdžionis atvedė Birštono SC “Olimpas“ ekipą į pergalę prieš „Kauno Rami“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 14:11 val.)