Kauno liberalai vs Kauno Rami (68:82)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno Rami“ pranašumą

2017 sausio 05 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 1421

Sausio 5 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno liberalai“ priemė svečius „Kauno Rami“ komandą. „Kauno liberalai“ buvo iškovoję dvi pergales ir šešis kartus buvo pralaimėje. „Kauno Rami“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir keturi pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (7:6). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Kauno Rami“ (7:12). Visgi daugiausiai G. Rūko taiklių metimų dėka šeimininkai surengė spurtą 9:0 (16:12). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (21:20).

Antrą kėlinį taikliu metimu pradėjo liberalai, bet į tai „Kauno Rami“ atsakė dviem taikliais metimais (23:24). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė rezultatyviau nei pirmoje. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė vienas taškas (30:31). Netrukus tritaškį pataikė „Kauno Rami“ (30:34). Visgi kėlinio pabaigą geriau žaidė „Kauno liberalai“. Baigiantis kėliniui G. Rūko taiklus tritaškis metimas iš eigos padidino šeimininkų persvarą iki keturių taškų (40:36).

Trečią trečio kėlinio minutę rezultatas buvo lygus (41:41). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Kauno liberalai“ (47:41). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Kauno Rami“ žaidė geriau, ypač patikimai žaisdami gynyboje. Kėliniui baigiantis šešis taškus be atsako pelnę „Kauno Rami“ įgijo dviejų taškų persvarą (51:53).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus tris minutes komandas skyrė penki taškai (55:60). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė G.Rūkas (61:60). Visgi „Kauno Rami“ išsaugoję daugiau jėgų surengė spurtą 0:10 (61:70). Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau žaidė „Kauno Rami“, kuriem pavyko iškovoti pergalę rezultatu 68:82. „Kauno Rami“ pasiekė šeštą pergalę, o „Kauno liberalai“ pralaimėjo septintą kartą.

„Kauno Rami“ treneris Š.Petraitis: „Sunkios rungtynės buvo, sunkiai dirbome ir gale rungtynių laimėjome. Mūsų buvo daugiau, dažnai keitėme žaidėjus, varžovai pavargo gale rungtnių ir laimėjome. Buvome sutaupę daugiau jėgų.“

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 39 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 11 tšk. (15 atk. kam.), Simonas Kairys – 7 tšk.

Kauno Rami: Laurynas Varnas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Oskaras Gelžinis – 18 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Vyšniauskas – 9 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš rankų (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 22:38 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Kauno liberalai“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 23:55 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Kauno liberalai“ antrą kartą įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengia toliau (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 18:45 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)