Kauno technikos kolegija vs Kauno liberalai (43:55)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“

2016 gruodžio 07 d., Trečiadienis, 18:45 val., peržiūros: 1441

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno technikos kolegija“ (1/5) (KTK) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno liberalai“ (0/6) .

Rungtynės prasidėjo „Kauno liberalų“ spurtu, kur varžovai sunkiai susitvarkė gynyboje ( 2:9). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 2:16). Likus žaisti dvi minutes „KTK“ ekipai pavyko atsigauti puolime, tačiau to buvo maža, kur svečiai išsaugojo 13 taškų pranašumą – 6:19.

Antrajame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 16:28). Kėlinuko pabaigoje „KTK“ pavykdavo prisivyti varžovus , tačiau iškart sulaukdavo atsako iš „Kauno liberalų“. O.Karklius smeigė tritaškį metimą paskutinėmis sekundėmis , kur skirtumas sumažėjo iki 10 taškų – 21:31.

Po ilgosios pertraukos „KTK“ įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė keletą greitų atakų ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Toliau komandos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis. Vis dėlto, „Kauno liberalai“ atsigavo po šalto dušo ir atstatė turėtą pranašumą ( 31:39). Per likusį laiką svečiai neišbarstė pranašumo – 35:43.

Ketvirtame kėlinyje „Kauni liberalai“ mažais žingsniukais didino pranašumą ( 35:49). Antroje kėlinuko pusėje svečiai toliau diktavo savo sąlygas, kur neišleido pergalės iš rankų ir iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 43:55.

Kauno technikos kolegija: Vytautas Alonderis – 11 tšk., Lukas Giraitis – 8 tšk., Osvaldas Karklius – 7 tšk.

Kauno liberalai: Gytis Rūkas – 19 tšk., Paulius Giedraitis – 17 tšk., Artūras Bundulas – 6 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:36 val.)Šešioliktfinalį „Kauno liberalai“ pradėjo pergale prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:55 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 08:38 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)KK „13“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 18:39 val.)„Elektromontuotojas“ gan lengvai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)