Robotukų Armija vs Klausučių alaus darykla (53:54)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Klausučių alaus darykla“ iki paskutinių sekundžių trukusioje dramoje pasiekia 6 pergalę.

2022 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 22:33 val., peržiūros: 344

Gruodžio 12, pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos A pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Robotukų armijos"(3:2) bei svečių- "Klausučių alaus darykla"(5:0).

Pirmame kėlinyje vyko nerezultatyvus krepšinis, "Robotukų armija" laikėsi ant Arūnas Eitutis pečių. antras prasidėjo klaidom, bet "Robotukų armija" gynėsi zoną ir išlaikė pranašumą. To pasakoje, rezultatas po pirmųjų 20 minučių buvo: 29:25.

Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau vyko labai įnirtinga kova ir skirtumas po 3 kėlinių išliko nepakitęs- 43:39. Ketvirtajame kėlinyje vyko permaininga kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Sėkmingai paskutinę ataką apsigynę "Klausučių alaus daryklą" išplėšė pergalę rezultatu: 53:54 (17:14, 12:11, 14:14, 10:15).

Tai būtų buvęs pirmas "Klausučių alaus daryklos" pralaimėjimas, bet jie ir toliau išlieka be pralaimėjimų ir įsitaiso A pogrupio viršuje. Tuo tarpu "Robotukų armijai" tai buvo 3 pralaimėjimas ir jie rikiuojasi lentelės viduryje.

„Klausučių alaus darykla“ svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 09 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Klausučių alaus darykla“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 20:18 val.) „Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)G. Stankūnas atvedė „Klausučių alaus darykla“ ekipą į pergalę prieš MB „TR Project“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 21:59 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)