Ryterna vs Gėlių bankas (105:56)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 20:08 val., peržiūros: 1327

Gruodžio 21 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Gėlių bankas“ (svečiai). „Ryterna“ jau per pirmąsias minutes pademonstravo savo vertę ir staigiai nutolo rezultatu 10:0. Tačiau, tikriausiai, tai buvo vientintelės dvi rungtynių minutės kuomet šeimininkai buvo susikaupę ir susikoncentravę visu 100 procentų. Vėliau, nors skirtumas ir augo, bet „Gėlių bankas“ tikrai turėjo progų rinkti taškus ir keletą atkarpų sužaidė lygiai su varžovais. Vis tik rungtynių pabaigoje komandas skyrė jau labai didelis atstumas ir šeimininkai galėjo džiaugtis lengva pergale, triuškinamu rezultatu 105:56.

Rungtynių starte „Ryterna“ atrodė labai galingai, komandoje lyderio vaidmens ėmėsi M.Šidlauskas, kurio pastangomis vos per keletą minučių ekipa nutolo net 10:0. Tačiau nuo šiuo momento šeimininkai aiškiai prarado susikaupimą ir, bent jau gynyboje, tikrai nepersistengė. „Gėlių bankas“ turėjo daugiau laisvės renkant taškus ir sužaidė ne vieną sėkmingą atkarpą. Tiesa, svečių situaciją apsunkino dar rungtynių pradžioje patirta Ž. Danieliaus trauma ir krepšininkas buvo priverstas baigti pasirodymą šį vakarą. Iki ilgosios pertraukos „Ryterna“ nors ir padidino savo pranašumą, bet antrasis kėlinukas buvo laimėtas vos vienu taškeliu. Rezultatas po dviejų kėlinukų 47:31.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko. Komandos žaidė labai ramiai, nebuvo praktiškai jokių emocijų, o kartais žaidimas vyko visiškoje tyloje. Ramus ir gana greitas krepšinis tęsėsi iki pat susitikimo pabaigos, komandos suprato, kad šiandien nugalėtojas jau aiškus, tad likęs laikas tebuvo formalumas. Šeimininkai rungtynių pabaigoje perkopė simbolinę 100 taškų ribą, o skirtumas tarp ekipų išaugo beveik iki 50 taškų. Rungtynes triuškinamu pranašumu laimėjo „Ryterna“, rezultatu 105:56.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 26 tšk., Darius Špakauskas – 16 tšk., Paulius Lekečinskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurimas Milūnas – 13 tšk., Gintaras Rinkevičius – 11 tšk., Justas Mozerskis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Gėlių bankas: Saulius Kepežinskas – 12 tšk., Karolis Armalis – 11 tšk. (9 rezult. perd.), Karolis Folkmanas – 11 tšk., Nerijus Damošius – 10 tšk.

„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Ryterna“ be didelio vargo perlipo ketvirtfinalio barjerą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno tiltus“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 20:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Coca-cola“ įrodė pranašumą prieš „Gėlių banką“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:50 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)