BC „Straight“ vs Ryterna Group (44:57)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 28 d., Antradienis, 19:30 val. @ Petrašiūnų progimnazija, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą

2017 vasario 28 d., Antradienis, 20:45 val., peržiūros: 1602

Antradienį Petrašiūnų progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė BC „Straight“ ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna Group“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Ryterna Group“ ( 3:7). Toliau tarp ekipų labiau dominavo gynyba nei puolimas, kur kiekvienas taškas buvo aukso vertės. BC „Straight“ surengė spurtą ir persvėrė rezultatą į savas rankas (10:7). Kėlinuko pabaigoje „Ryterna Group“ užpuolė keletą greitų atakų, tačiau G.Petraitis smeigė paskutinėmis sekundėmis tritaškį metimą ( 15:13). Antrame kėlinyje ekipos toliau žaidė taškas į tašką ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti pranašumo ( 22:23). Likus žaisti tris minutes „Ryterna Group“ surengė spurtą 7:0, kur susikrovė didžiausią pranašumą šios dienos rungtynėse – 25:30.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ toliau nestabdė ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą ( 25:37). Po ilgos pertraukos BC „Straight“ pelnė taškus, kur per keletą minučių skirtumas sumažėjo iki 8 taškų ( 33:41). Per likusį laiką svečiai atsigavo po šalto dušo ir atstatė turėtą pranašumą ( 33:45). Ketvirtame kėlinyje BC „Straight“ liko tik penkiese, tačiau rodė kovingumą ir skirtumas mažėjo ( 42:48). „Ryterna Group“ atsakė greitomis atakomis ir vėl komandas skyrė dviženklis pranašumas. Per likusį laiką svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ir „Ryterna Group“ iškovojo pergalę, rezultatu – 44:57.

BC „Straight“: Mindaugas Vitkauskas – 18 tšk., Tomas Laucevičius – 11 tšk., Edvinas Rinkevičius – 9 tšk.

Ryterna Group: Mindaugas Andriušaitis – 15 tšk., Antanas Silvestravičius – 11 tšk. (11 atk. kam.), Darius Špakauskas – 10 tšk.

„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Kauno technologijos kolegiją“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 22:29 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)„Ryterna Group“ po pratęsimo nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai. (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 01:46 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:42 val.)J. Mozerskio sezono rungtynėse „Ryterna Group“ lengvai įveikė BK „Centre ‒ 2“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ be didesnio vargo susitvarkė su KK „13“ pasipriešinimu (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:22 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)